2733
2739
عنوان

اقدامیهای این ماه بیاین دور هم باشیم از تجربیات هم استفاده کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تازشم تیرماه میخاستم اقدام کنم درگیر زخم هستم.فک کن از تیر ماه تا الان هردفعه میرم دکتر میگه هنوز نه ...

نه بابا فکر منفی ممنوع فقققط مثبت فک کن 

من 11 ماهه عروسی کردم 3 ماه پیش یکی سقط کردم😅

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚

منم‌ وسالو نیم هست که اقدام کردم این ماه عقب انداختم بیبی چک زدم مثبت بود الان سه شبه دارم لک میبینم رفتم‌ دکتر بهم‌دارو داد لک هام کم شده اما قطع نشده برام‌دعا کنید

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
اره. بعد من جدیدا خییییییلی استرسی شدم😣 راستی چندم کیت بزارم؟

به نظرت با کیت بریم بهتره؟؟؟من هنوز استفاده نکردم  ولی شنیدم خ ج داده

2738
منم‌ وسالو نیم هست که اقدام کردم این ماه عقب انداختم بیبی چک زدم مثبت بود الان سه شبه دارم لک میبینم ...

عزیززززم مبارک باشه اصلااا نکران نباش خیلی ها لک دارن اصلا دلتو محکم بگیر استرس بدترین چیزه همش مثبت تلقین کن ان شا الله که زودی خوب میشی ...خیلیا رو میشناسم که تمام 9 ماه لک داشتن و نی نی سالم بقل گرفتن

عزیززززم مبارک باشه اصلااا نکران نباش خیلی ها لک دارن اصلا دلتو محکم بگیر استرس بدترین چیزه همش مثبت ...

واقعا؟ خدا از دهنت بشنوه بخدا استراحت مطلقم فقط برا دستشویی بلند میشم میگم فقط بمونه برام‌اخه دو سال نیم انتظار کشیدم

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
واقعا؟ خدا از دهنت بشنوه بخدا استراحت مطلقم فقط برا دستشویی بلند میشم میگم فقط بمونه برام‌اخه دو سال ...

توکلت به خدا باشه هر چی صلاحه 

اره بابا اگر خدا بخواد هیشطوووورش نمیشه 

پاهاتو بالاتر از بدنت بذار بخواب مثلا یه متکا بذار زیر پایت و نشاسته بخور البته بازم از اطرافیان بپرس ولی به من میگفتن نشاسته رو اب جلو خونریزی رو میگیره

کاچی بخور شیر و جوانه گندم و سمنو

اره خوب شد یادم اوردی کاچی بخورم😅

بچه ها علایم تنبلی تخمدان چیه؟ 

من آزمایش های هورمونی دادم گفت بدنم سالم .امااااا یه چندماه هست زیر چونم ۳تا مو دراوردم.

نکنه تنبلی دارم؟

2706