2733
2734
عنوان

خانما برای تولد پسر ۶ سالم چی کار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 52 پست
عزیزم منم تولد دخترم مرداده میخوام اردیبهشت بگیرم البته یکی از اقوام نزدیک آی سی یو هست انشاالله اون ...

انشاءلله که حالش زوتر خوب بشه و بتونی مراسمت رو به راحتی بگیری.

چه غذاهای دلربایی

انشاءلله که حالش زوتر خوب بشه و بتونی مراسمت رو به راحتی بگیری. چه غذاهای دلربایی

قربونت انشاالله

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خانه بازی مگه بیشتر نمیشه هزینه ش؟ چون توو شهر ما جای معمولیش دو ساعت فکر کنم دو تومن هست

متاسفانه هزینه اش رو نمی دونم. فقط در همین حد اطلاع دارم که تو نی نی سایت یسریا گفتن توی خانه بازی و اینا میشه تولد گرفت.

ولی به نظرم اگر بستگان رو نمی خواید دعوت کنید یا فقط بچه های بستگان رو به اضافه ی دوستای فرزند تون می خواهید دعوت کنید؛داخل خونه هم که جشن بگیرید حدودا همین ۲ میلیون در میاد.(البته مجدد میگم اطلاعی از هزینه ی خانه بازی ندارم و اینکه مثلا نمی دونم این مثلا دو میلیون برای هر بچه است یا مثلا ده تا بچه و...)

متاسفانه هزینه اش رو نمی دونم. فقط در همین حد اطلاع دارم که تو نی نی سایت یسریا گفتن توی خانه بازی و ...

اره عزیزم ولی خب این دو میلیون تووخونه پول غذا و وسیله هاست.

ولی اونجا دو تومن فقط پول مکانش و دوباره غذا و خوراکی ها جداست هزینه ش

2742
اره عزیزم ولی خب این دو میلیون تووخونه پول غذا و وسیله هاست. ولی اونجا دو تومن فقط پول مکانش و دوبا ...

کاملا درست می فرمایید

ولی خب اگر من بودم دیگه برای خانه بازی،غذا اینا درست نمی کردم. یعنی فقط دو ساعت خانه بازی رو به اصطلاح رزرو می کردم و یه کیک و نهایت ظرف پلاستیکی می بردم خانه بازی.بعد ۱ ساعت یا یک ساعتُ نیم بازی می کردن نیم ساعت هم کیک می خوردن و عکس اینا می گرفتن. اینطوری هم کم تر کار می کردم هم بچه ها بیش تر بهشون خوش می گذشت.(چون درست کردن غذا و مرتب کردن خونه یکی دو روز زمان میگیره.و خب مثلا شاید خانه بازی یه اسباب بازی داشته باشه که بچه ها اونو هم دوست داشته باشن و...)

البته این نظر منه و خب نظرات متفاوته و قرار نیست نظرم رو به شما تحمیل کنم. طبق شرایط خودم گفتن و خب شما طبق سلیقه و شرایط خودتون تصمیم می گیرید.

کاملا درست می فرمایید ولی خب اگر من بودم دیگه برای خانه بازی،غذا اینا درست نمی کردم. یعنی فقط دو سا ...

اره اینم فکر خوبیه که خانه بازی اگر ببرم دیگه غذا و خوراکی کمتر ببرم.

ممنون از پیشنهادهای خوبتون

اره اینم فکر خوبیه که خانه بازی اگر ببرم دیگه غذا و خوراکی کمتر ببرم. ممنون از پیشنهادهای خوبتون

خواهش می کنم.امیدوارم هر طور که براتون راحته و دوست دارید مراسم رو برگزار کنید و تولد فرزند تون مبارک باشه.😊

2738