2733
2739

همسرم تک فرزنده و مادرش ۱ ساله فوت کرده باباشم سن زیادی نداره ۴۶ سالشه بعد بهش گفته من میخوام ازدواج کنم اینم دیوونه شده که بعد مامانم حق ازدواج نداری و ازدواج کنی اسمتم نمیارم

اینم بگم پدرشوهرم یدونه خواهر داره که ازش بزرگتره و تبریز نیست یعنی هیچکسو نداره ک از تنهایی دراد به جز همسرم که اونم بیشتر وقتشو با منه

چرا من فک میکنم ازدواج کنه بهتره 

نظر شما چیه 

اگر دوست داره،باید ازدواج کنه 

چه اشکالی داره 

با همسرت حرف بزن 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید ازدواج کنن 

الان هنوز جوونن چند سال دیگه چی؟

یه خانم مناسب انتخاب کنن 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

چه پدر شوهر خوبی که صبر کرده  بابای من توی همون چهلم دنبال زت بود حتی خاله هام وزندایی هام براش کیس پیدا میکردند بعد چهلم مرتیکه عوضی خودش میرفته خواستگاری بعد سه ماه عقدش کرد سر۱۱ماه اوردش خونمون همه میدونستن زمداییم میگفت بیا خواهرمنو بگیر مامانم۵۴سالش بود 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2738
باید ازدواج کنن  الان هنوز جوونن چند سال دیگه چی؟ یه خانم مناسب انتخاب کنن

پدرشوهرم از وفتی خاله منو دید به فکر ازدواج افتادم خالم ۳۹ سالشه و همسرشو از دست داده میدونم تظرش رو اونه 

حالا بایر صبر کنم همسرم آروم شه بعد باهاش حرف بزنم

چه پدر شوهر خوبی که صبر کرده  بابای من توی همون چهلم دنبال زت بود حتی خاله هام وزندایی هام براش ...

چقدر سخت🥲پدرشوهر من تا عقد ما که ۱ سال بعد فوت میشد مشکیشو درنیاورده بود خیلی دوست داشت همسرشو 

وای اولین کسی که ضرر می‌بینه از ازدواج نکردن پدرشوهرت 

خودتونید 

وقتی پیر شد گرفتار شد تنها شد تمام فشار روی همسرت و شما میاد 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2706