2737
2739
عنوان

کیا شوهراشون وقتی یه زن بالاتر از شما

| مشاهده متن کامل بحث + 2906 بازدید | 169 پست

بچت چند سالشه که سر کار نمیری؟ منم یه دختر ۴ سال و نیم دارم، خودمم فوق دارم، ولی از پارسال سر کار میرم شاغلم، دخترمو مهد میزارم. آدم که نباید به خاطر بچه محدود باشه، تازه کلی هم به خودم میرسم، هر کی ببینه فکر نمیکنه که بچه دارم. اصلا هم از کارای خونه، بچه داری و شوهر داری عقب نمیمونم.

🙂😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچت چند سالشه که سر کار نمیری؟ منم یه دختر ۴ سال و نیم دارم، خودمم فوق دارم، ولی از پارسال سر کار می ...

بچم کلاس اوله اما خیلی وابستس یهنی. یه روز نباشم ن ناهار میخوره ن هیچی لب ب غذا نمیزنه اینقد باید بش بگم بخور و،، برا لباس پوشیدن و خوابیدن همینجورخ، دیروز رفته خونه عمش برگشت از پادر درد گریه میکرد شب چون من نبودم اینقد بدو بدو کرده بود شب سه چهار ساعت پاشو میممالوندیم 

2731

چه بیشعور شوهرت مثل بابای من که همش از مامانم ایراد میگیره و توهین .میگه بیست سال دارم میکشم از دستت ، خدا لعنت کنه مامان بابام که تورو برام گرفتن و فلان . . . ولی به خدا مامانم خیلی زحمت کش و خوشگل 

مردا همینن ،عوضین

بچم کلاس اوله اما خیلی وابستس یهنی. یه روز نباشم ن ناهار میخوره ن هیچی لب ب غذا نمیزنه اینقد باید بش ...

خب عزیزم، تو هم ادمی دیگه، باید واسه خودتم وقت بزاری. در ضمن مگه بچه ات صبح تا طهر نمی ه مدرسه، خب سر کار هم همون تایم می خوای بری دیگه، منم کارم از ساعت ۸ تا دو، دو و نیمه. اگه سرکار بری اعتماد بنفست میره بالا😉

🙂😊
2740
ن عزیزم شوهرم ار خرج کردن بدش میاد اینهمه خرج کلی پول میخواد از کجا بیارم یه لباسی بخرم میگه چقد خرج ...

شوهرتون هوسباز و چشم چرونه،بخدا اگه ملکه زیبایی هم بشی، باز یکی دیگه چششو میگیره،اصل بد نیکو نگردد،چون که بنیانش بد است.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود......  .

ببخشید خود شوهر شما چه گ ...هی هست مثلا؟ نکبتا . فکر میکنن زن باید براشون خودشو بکشه. غلط کرده. از کجا میدونی اون زن بهتر ا تو هست؟ منم شوهرم همینجوری بود. خوبه حالا سرتر از منم نبود. همه کار کردم براش . مخصوصا مالی سرکار میدم حدود ۷۰ درصد هزینه ها با منه سرمم کلاه گذاشته . اینا هر کار بکنی براشون کمه. حالا محل سگم نمیزارم بهش. آدم شده. میدونی چجوری فهمید؟  زن سرایدارمونو دید گفت نگاه کن چه زندگی خوبی دارن همه چیز که مال و اموال نمیشه. دو ماه بعد زنه گذاشت رفت پی کارش. 

زن دوستش چادری بود و میگفت حوزه درس میخونه و کارهم میکنه. دو تا هم بچه داره . یهو همه چیزو برداشت و رفت دو تا بچه رو برای شوهر گذاشت.

به قول یکی مردها بمیری و برینی براشون یکیه. 

ببخشید واضح گفتم. 

چه بیشعور شوهرت مثل بابای من که همش از مامانم ایراد میگیره و توهین .میگه بیست سال دارم میکشم از دستت ...

اخی چ سخت ،،، دختر بدبخت منم تو این شرایط داره زندگی میکنه 

تو از درون تغییر کن...تغییرات بیرون رو حتما خواهی دید. نمیگم برو مشاور و کلی هزینه کن نمیگم باهاش ...

شدیدااااا موافقم 

قانون جذب معرکه س,  زندگی ادم رو زیر رو میکنه,  دوره های خریدنی دارن ولی تو کانالهاشون اموزش رایگان هم دارن

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
2706