2726

کیا شوهراشون وقتی یه زن بالاتر از شما میبنن واکنشن نشون میدن،،،، چند شب پیش زنی ک شوهرم میخواست بگیرش قدیم و تو مهمونی دیدیم شوهرم شبش اینقد غر زد ک تو هیچی نیستی تو برا من کاری نکردی،، اصلا حرفاش از دلم نمیره همش بغص دارم ،، هر وقت رفتیم تو فامیل زن ها رو میبینه میگه تو هیچی نیستی تو فلانی،،، خیلییییییی اعتماد ب نفس و از دست دادم خیلییییییی دیگه هیچی برام نمونده حرف زدن یادم رفته خسته شدم

محلش نذار جلوش اینقدرتیپ بزن وبه خودت برس تا از... دردجونش دراد

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

تازه بعصی اوقات شده دست روم بلند میکنخ خیلی روم تاثیر گذاشته دیگه خودم و فراموش کردم فقط کینه تو دلمه اینقد حسود شدم هر چی خصلت بد و گرفتم دلم برا دختریم تنگ شده چقد حس های قشنگ داشتم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تازه بعصی اوقات شده دست روم بلند میکنخ خیلی روم تاثیر گذاشته دیگه خودم و فراموش کردم فقط کینه تو دلم ...

منم خنده یادم رفته همش استرس 

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
خب خودتو بکش بالا. تحصیلاتت چیه؟ شغلت؟ هنرت؟

ارشد دارم اونم دانشگاه دولتی،، هیچکس ارشد دولتی قبول نشد، تو فامیلمون اونم با یه بچه،،، خونخ دارم فعلا،، بخاطره بچم نمیخوام برم سر کار

تازه بعصی اوقات شده دست روم بلند میکنخ خیلی روم تاثیر گذاشته دیگه خودم و فراموش کردم فقط کینه تو دلم ...

میزنتت اونوقت هیچکاری نمیکنی؟

دختر و پسر قشنگم پر کشیدین لياقت شما موندن تو اين دنيايه نامرد نبود

اینکه میگه تو هیچی نیستی و برام کاری نکردی یعنی چی؟ باید دقیقا چی میشدی و چه کار میکردی؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
همه پولاشو خرج سر و هیکل و قیافه ات کن. تا بفهمه ارزشت چقدره

واقعاااااااا موافقم. مردا اتفاقا اینطوری بیشتر خوششون میاد

این طلب در تو گروگان خداست 🌼 زان که هر طالب به مطلوبی سزاست
2706