2737
2734
عنوان

کیا شوهراشون وقتی یه زن بالاتر از شما

| مشاهده متن کامل بحث + 2906 بازدید | 169 پست
اره درس خوندن چ فایده ایداره کاشکی دیپلم بودم اما یه کاری بلد بودم اینقد ارشدمو نمیزد تو سرم  

دقیقا به من میگه پول درنمیاری لوند نیستی بلد نیستی حرف بزنی سروزبون نداری دست بزنم داره عاشق زنهای بیسواده که صد من آرایش میکنن و چرت و پرت میگن 

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل
نذاشت ادامه بدی؟؟

با بچه نمیشد حتی نمیشه مقاله مو تموم کنم میگه به من ربطی نداره پول درنمیاری که من کمکت نمیکنم 

انسانها نادان بدنیا می آیند نه احمق؛احمق شدن نیاز به آموزش دارد! برتراند راسل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم با دو تا کیک مشکل حل نمیشه،،، مشکل من اونجاست ک آدمای اطرافم خیلی میخوان خودشونو نشون بدن،، مث ...

ازبس انرژی منفی داری خودت هم کاربقیه رو تایید میکنی وقتی نشون میده بگو اینکه چیزی نیس من ازاین بهترشو درست میکنم

پس اون ارشدی که خوندین به چه دردی میخوره چجوری از پایان نامه ات دفاع کردی 

مشکل اینه اینقد کوبونده شخصیتت رو که خودت هم باورت شده چیزی نیستی چون شوهرشما پراز عقده حقارته بارها و بارها غرورش له شده حالا با سرکوب کردن شما لذت میبره از از زندگی

واینقدر شما خودت رو دست پایین گرفتی که شما رو نمی بینه و بقیه رو می بینه

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
ازبس انرژی منفی داری خودت هم کاربقیه رو تایید میکنی وقتی نشون میده بگو اینکه چیزی نیس من ازاین بهترش ...

اره خودمم میدونم اینا رو دیگه هیچی ازم نمونده 7 سال روز و شب تحقیر شذم. 

2742
ووو کو تا آون موقع سه سال طول میکشه من تا یه کاری رو شروع کنم کلی سرم غر میزنه ب اونجا نمیرسه اصلا&n ...

چرا طول بکشه عزیزم بچه و بلد کلاس و مهد خودتم برو یه کلاس آرایشگری ثبت نام کن ناخودآگاه شیک میشی به خودت میرسی از یه کلاس معمولی شروع کن بعد کم کم متوجه میشی باید چیکار کنی کجا بای و چی بخری

خب به خودت برس، برو باشگاه، برو کلاس زبان، رانندگیتو خوب کن، با پولای شوهرت خودتو بکش بالا قشنگ بعد ...

یعنی اگه مدرک لیسانست غیرمرتبط باشه بازم با نمره ایلتس بالا میشه اموزشگاه زبان تاسیس کرد؟

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
دیگه تو نا خودآگاه ذهنم رفته 

فقط باید خودت بخوای که این وضع رو تغییربدی همه چیز بخودت بستگی داره 

راه سختی درپیش داری اما شدنیه! 

نظرات دوستان رو بخون و عملی کن

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2738
اره آون میگه تو هیچ ویژگی مثبتی نداری

مگه ب حرف اونه 

شما اگه ویژگی های خودت ایمان داشته باشی با یه حرف فراموشت نمیشن فقط با تمسخر حرفشو رد میکنی ک ینی ب همین خیال باش

اره آون میگه تو هیچ ویژگی مثبتی نداری

ببین عزیزم مردا یه زن شاد و خنده رو و خوش تیپ دوس دارن. من الان دوتا بچه دارم پشت سرهم شوهرم اصلا درک نمیکنه وقت ندارم موهامو  شانه کنم نمیفهمه به خودم نمیرسم  قیافش میره توهم مردا تو هر شرایطی  میخوان زنشون عین بلبل حرف بزنه خوشگل باشه هنرمند باشه آرایش کرده و باکلاس باشه 

خواهش میکنم  همینکه اینجا این مسأله روبازگو کردی یعنی خودت هم خسته ای ازاین وضع و میخوای تغییر ...

اره دیگه خسته شدم بخدا دست ب هر کاری میزنم نمیشه چون از همون اول شروع میکنه آیه یاس من میدونم من میدونم تو موفق نمیشی 

2706