2733
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225088 بازدید | 44218 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
منم با کالری شماری و پیاده روی گاهی تو خونه گاهی بیرون و رقص کلی کم کردم.یه مدت پرخوری کردم نصفش برگ ...

واقعا عزیزم؟امیدوارم بابودن شما بتونم تو دوماه کم کنم شوهرم دگه ازم قطع امید کرده امروز سفره جاریم بود خانما یه طوری نگام میکردن اخرش یکیشون گفت حامله ای؟ ینی دنیا رویرم خراب شد ببین چقد چاقم که فک کرد حاملم بزور جلو خودمو گرفتم پیش بقیه اشکم درنیاد😢

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
واقعا عزیزم؟امیدوارم بابودن شما بتونم تو دوماه کم کنم شوهرم دگه ازم قطع امید کرده امروز سفره جاریم ب ...

چرا نتونی حتمن میتونی 

مگه چند کیلویی 

من ۹۸ کیلو بودم از اسفند پارسال تا الان شدم ۶۵ 😊😊😊پس توام میتونی 

آهان٬تعجب کردم وزنت خیلی بالانیست! آخه منم میخوام اقدام کنم ترسیدم

عزیزم شما میخای لاغر کنی بعدش اقدام کنی؟

چرا نتونی حتمن میتونی  مگه چند کیلویی  من ۹۸ کیلو بودم از اسفند پارسال تا الان شدم ۶۵ 😊 ...

اره اخه من دوماه بیشتر وقت ندارم شوهرم دگه گفته دوماه دگه حتما باید اقدام کنیم اخه 7 ساله ازدواج کردیم من نمیخاستم باردارشم الانم که میخام چاقی مانعه

واقعا عزیزم؟امیدوارم بابودن شما بتونم تو دوماه کم کنم شوهرم دگه ازم قطع امید کرده امروز سفره جاریم ب ...

هستی جون غصه چراااا از فردا شروع کن ببین دراز نشست خیلی خوب جواب میده از کم شروع کن مثلا ۳۰ تا 

۱۰ تا صبح،۱۰ تا ظهر،۱۰ تا هم قبل شام بزن با معده پر نزن

به مرور زیادش کن

حلقه هم خوبه

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2706