2733
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225103 بازدید | 44218 پست
😂😂😂😂😂😂 چرا دقیقن به کربلا و مسافر کربلا ربط داره منتها قسمت سوغاتیشو فاکتور بگیر من کلا چیزی ن ...

بزن به چهار قسمت نامساوی تقسیمش کن.تامام

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نرفته که من الان دیدم کاربریش هست 

واقعا؟؟؟

@mina72    سلام عشقم.

امیدوارم حالت زودتر بهتر شه بیای پیشمون😘😘😘😘

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2731
من گفتم‌خاطرت جمع همه چیرم‌انداختم گردن لیلا 😝😝😝 بهش گفتم هر وقت یه تصمیم واسه تایپیک گرفتی خبرم ...

دستت درد نکنه

یازخ لیلا😂😂😂😂

حالا تا برسه به تو تا فردا شب طول میکشه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

😅😅😅😅😂😂😂😂😂

آخه فقط شکمم بزرگ میشه منم باشگاه رفتم شدم 65 ولی باشگاه رو ترک کردم دوباره شدم 76جدیدا وزن نکردم شا ...

چه خوووب پس یبار تجربه کردی.شنیده بودم باشگاه بری دیگه باید همیشه ورزش کنی وگرنه بیشتر چاق میشی

حالا اینبارم هرروز باما گزارش بده ان شاالله زودتر جواب میگیری و تا عید کلی سایز و وزن کم میکنی

اسم تایپیک توجهمو جلب کرد که بیام بگم بخدا هرچی تپل توو عمرم دیدم بداخلاق بود یا حداقل اصلا مهربون ن ...

نه دیگه اینجا فقط مهربوناشو راه میدیم😌

خوب وزنم 79 هس قدم 167 قبل زدواج 63 بودم خ سختمه الان همش قولنج میشم نمیتونم تحمل کنم بااین شرایط با ...

آهان٬تعجب کردم وزنت خیلی بالانیست!

آخه منم میخوام اقدام کنم ترسیدم

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  
😂😂😂😂 اسم‌تاپیک‌انحرافیه😬ایناهمشون‌یاازاون‌مرحله‌گذشتن‌یااصلابهشون‌نمیادرژیم‌لازم‌باشن😁

😂😂😂😂😂😂😂👍👍👍

خیلی نامردی

سلام منم هستم

البته رژیمم ولی بدنم دیگه لاغر نمیکنه 

روزی یه ساعت پیاده روی و رقصم دارم ولی اصلا کم نکردم

۱۶۴قد

۸۶ وزن😰😰😰

خدایا شکرت که به خوبی و خوشی رفتم سر خونه و زندگیم        نی نی سایتیا ممنونم از دعاهاتون 😍😍😍😍😍                       خدایاااااا شکررررررررعاشقتتتتممم همسرم❤❤❤                                               
قد ۱۷۰ وزن ۷۴ 😭😭😭😭😭😭۱۹ سالمه

خوش اومدی ❤❤❤

فک کن با شکم گرسنه مییام اینجا گزارش بدیم.اسم کاربریتو ببینیم

😭😭😭😭😭😭😭

خوش اومدی ❤❤❤ فک کن با شکم گرسنه مییام اینجا گزارش بدیم.اسم کاربریتو ببینیم 😭😭😭😭😭😭😭

😂😂😂

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.