2733
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225118 بازدید | 44218 پست
ماشالله قددد😍😍😍شاسی بلندی دیگه چرا ناراحتی؟

فکر نمیکردم انقد بلند شده باشم😂😂😂

‍‍میگفت غربت که همیشه تو خارج از ایران نیس، یوقتا گیر میکنی وسط یسری که هم زبونت‌ هستن ولی حرفشونو نمیفهمی، عجیب حس غریب بودن میکنی.🥀🥀🌱      وزن فعلی:۸9.۷۰۰ وزن هدف ۶۹ قد ۱۷۴
واااای آرزو فقط ویست😂😂😂😂

ساناز وقتی ثنا گفت فوری دست بکارشدم و... برگشتم خودم شاهکارمو گوش کنم یعنی😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲

دقیقا این شکلی بودم.الهامم که نور علی نور کرد با پستش😂

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گزارش امروز

صبح يك كف نأن جو و يك كف بربري

سه عدد خرما و يك قاشق كوچك پنيرخامه اي و يك ليوان شير

ناهار چهار قاشق آبگوشت و چهار قاشق يتيمچه و يك كف نأن جو

ميان وعده يك خرمالو و سه قاشق ماست دارچين

شام دو عدد سيب زميني آب پز ، دو تكه ماهي و يك پيش دستي تره فرنگي پخته

2731
گزارش امروز صبح يك كف نأن جو و يك كف بربري سه عدد خرما و يك قاشق كوچك پنيرخامه اي و يك ليوان شير ...

کالری کل؟؟؟

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
ساناز وقتی ثنا گفت فوری دست بکارشدم و... برگشتم خودم شاهکارمو گوش کنم یعنی😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲 دق ...

یعنی قشنگگگگ شبیه بوداااا😂😂😂

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎

من تاالان ۱۱۰۰ کالری بستم دیگ تا فردا

‍‍میگفت غربت که همیشه تو خارج از ایران نیس، یوقتا گیر میکنی وسط یسری که هم زبونت‌ هستن ولی حرفشونو نمیفهمی، عجیب حس غریب بودن میکنی.🥀🥀🌱      وزن فعلی:۸9.۷۰۰ وزن هدف ۶۹ قد ۱۷۴

نیم ساعت توخونه پیاده روی کردم

سلام 

من ۱۵۴قد

۶۹ وزن😰

البته به علت بارداری فعلا منظورم🤕

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
2706