2733
2739
عزیزم کارات خشگلن مخصوصا جاادویه 

ای جااانم ممنون از نطر محبت و انگیزه ای که بم میدین. اره خودمم خیلی دوسشون دارم چندین روز دورشون بودم و ازمون و خطای رنگا زیااد بود. 

از همه سخت تر برچسب دورشون بود که باید مثه هم در میومدن😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم باشیشه سس قلک درس کردم 😂😂شوهرم مسخره کرد انداختمش اونور باراولمم بودولی بامزه بود

شوهر من جرات نداره نگاه کج به چیزایی که درست میکنم کنه. با اخم من مواجه میشه😂

غذاهم درست میکنم میگم بد شده میییگه ن عااالیه عالی دیگه از مقدار خوردنش خودم میفهمم گند زدم😂

استاتربااجازت عکس گذاشتم اینم برا باراول دست به نخ سوزن وخیاطی زدم براجوجم درس کردم ستاره وگل وگنجشک هم فردادرس میکنم

رسیدم ته خط....معجزه بایدبشود تادلم باز دلم دل بشود
2731
شوهر من جرات نداره نگاه کج به چیزایی که درست میکنم کنه. با اخم من مواجه میشه😂 غذاهم درست میکنم ...

نه بابا من خوبم درس کنم چیزیو تعریف نمیکنه که تیکه میندازه گاهیم به شوخی😁ولی به خاطر رو کم کنی اون این کوسنارودرس کردم اخه قراربود جمعه بریم بخریم۳تاشو۸۵میگف😁

استاتربااجازت عکس گذاشتم اینم برا باراول دست به نخ سوزن وخیاطی زدم براجوجم درس کردم ستاره وگل وگنجشک ...

عالیه عزیزم. حالا که گذاشتی جزییاتشو بم بگو. منطورم تجربته. آخه حوصله ازمون خطا ندارم🤗

2740
عالیه عزیزم. حالا که گذاشتی جزییاتشو بم بگو. منطورم تجربته. آخه حوصله ازمون خطا ندارم🤗

نه گلم کار خاصی نداره مهم الگوشه که اندازه هات دقیق باشن تمیز دربیاد میتونی ازنت بگیری بدی پرینت سایز دلخواهت من یرخی کشیدم😁

كارهات همه خوشگلن 😍😍😍 افرين به سليقت خوش بحال شوهرت كه همچين خانوم كدبانو و هنرمندي داره 👍❤️فقط ...

عزززیزززم ممنون از نگاه و نظر لطفت. خییلی راحته گلدونه. فقط کافیه رنگ اکرولیک رو بخری بزنی به شیشه. 

بس عاشق اون ابمیوه هایی که توش تخم شربتینه کلی از این شیشه ها هنوز دارم کاش پیش هم بودیم براتون درست میکردم☺️

بعد روپارچه نمدی یاپارچه دلخواهت پیاده کن البته پنج سانت اضافه برادوختش..تونت زده دندون موشی بدوزین من باچرخ از داخل دوختم بعدم تزیینات روش که چشماش بانخه .اخرم توشو پشم شیشه یاالیاف وتموووم

استاتر کارات عالیه مخصوصا جاادویه ای هات براشون ج لوازمی باید بگیرم افرین کد بانو اگ فیلمشو داری میشه لینکشو بزاری برم ببینم

شاهی که بر رعیت خود میکند ستم                                               مستی بود که میکند از ران خود کباب.  
نه گلم کار خاصی نداره مهم الگوشه که اندازه هات دقیق باشن تمیز دربیاد میتونی ازنت بگیری بدی پرینت سای ...

یرخی؟؟؟ درست خوندم؟ کجایی هستین تا بحال نشنیدم. منظورتون همون شانسی و من دراوردیه؟ 

2706