2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در روز يك سوم كالرى مجاز رو ميخورم  ورزش هم با قدم شمارش پياده روى ميكنم  ويتامين هم نه ...

چه ویتامینی مثلا چقدر میشه تو خونه هم میتونی پیاده روی کنی چند کیلو کم کردی چند ماهه

چه ویتامینی مثلا چقدر میشه تو خونه هم میتونی پیاده روی کنی چند کیلو کم کردی چند ماهه

من اكثر پياده رويم تو خونست 

مثلا امروز بايد ١٤٠٠٠ قدم برم كه تو خونه ٦٠٠٠ تاشو تا الان رفتم 

من اكثر پياده رويم تو خونست  مثلا امروز بايد ١٤٠٠٠ قدم برم كه تو خونه ٦٠٠٠ تاشو تا الان رفتم&n ...

واقعا من تو خونه پباده روی میکنم و میدویم هم میشه چند ماه رژیم گرفتی چند کیلو وزن کم کردی 

واقعا من تو خونه پباده روی میکنم و میدویم هم میشه چند ماه رژیم گرفتی چند کیلو وزن کم کردی 

احتياجى نيست بدويي راه برو 

من امروز بايد ١٤٠٠٠ قدم برم 

و كنار كالرى شمارى واقعا تاثير داره 

کالری هر کسی فرق داره الان من رژیم گرفتم لاغر شدم کالری لاغریم با توجه به قد و وزنم بود که البته من معمولا کمترم می خوردم الان هدفم تثبیته باز کالریش فرق داره شما با برو زیر نظر متخصص تغذیه یا برو کالری شماری نصب کن من خودم زیره دارم 

او قند روزهای تلخ من است 
2706