2737
2734
اینم روتختی دستبافتم🤗

خیلی ناز شد واقعا دست بافه وواااااای افرین بتو👌👏

‏خدایا اگر من بد کردم ، تو را بنده‌ای دیگر بسیار است. اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدایی دیگر کجاست؟💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه کوچولوشو میگیرم 8 تومن برا هزاران بار میشه ازشون استفاده کرد. هزار بار و اغراق کردم ولی خییییی ...

اکرولیک هموناییه  که تو جای گواش  ....بگیم اکرولیک خدشون میدونن...  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
اره خیییلی دیدم خییلی ام تو گوشیم سیوه. راستش تازه عروسی کردم وسایل دور ریختنی ندارم. اینارو هم از خ ...

استارتر اگر دوست داشتی و قابل دونستی من یکم آشپزی و شیرینی پزی بلدم با کمال میل می تونم تجربیاتم رو در اختیارت بذارم 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
استارتر اگر دوست داشتی و قابل دونستی من یکم آشپزی و شیرینی پزی بلدم با کمال میل می تونم تجربیاتم رو ...

عزیزم اینجارو دیگه قفل میکنم. ممنون ازت انشاالله تو تاپیکای بعد😘😘😘😘😍😍😍😍💋

2740
کاش استارتر هنرمند و خانمهای دیگه ،این تاپیک رو ادامه بدن و عکس کارهای هنریشون رو بزارن

انشاالله عززیزززم. 

نظر لطفتونه که کارهای منو هنر میدونید🌹

اما سایتم دیگه نمیشه راحت عکس گذاشت متاسفانه