2733
2734
اینم روتختی دستبافتم🤗

خیلی ناز شد واقعا دست بافه وواااااای افرین بتو👌👏

‏خدایا اگر من بد کردم ، تو را بنده‌ای دیگر بسیار است. اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدایی دیگر کجاست؟💗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من یه کوچولوشو میگیرم 8 تومن برا هزاران بار میشه ازشون استفاده کرد. هزار بار و اغراق کردم ولی خییییی ...

اکرولیک هموناییه  که تو جای گواش  ....بگیم اکرولیک خدشون میدونن...  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2728
اره خیییلی دیدم خییلی ام تو گوشیم سیوه. راستش تازه عروسی کردم وسایل دور ریختنی ندارم. اینارو هم از خ ...

استارتر اگر دوست داشتی و قابل دونستی من یکم آشپزی و شیرینی پزی بلدم با کمال میل می تونم تجربیاتم رو در اختیارت بذارم 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
استارتر اگر دوست داشتی و قابل دونستی من یکم آشپزی و شیرینی پزی بلدم با کمال میل می تونم تجربیاتم رو ...

عزیزم اینجارو دیگه قفل میکنم. ممنون ازت انشاالله تو تاپیکای بعد😘😘😘😘😍😍😍😍💋

2740
کاش استارتر هنرمند و خانمهای دیگه ،این تاپیک رو ادامه بدن و عکس کارهای هنریشون رو بزارن

انشاالله عززیزززم. 

نظر لطفتونه که کارهای منو هنر میدونید🌹

اما سایتم دیگه نمیشه راحت عکس گذاشت متاسفانه