2733
2739
عنوان

اونایی که خیانت دیدن بیان لطفا

461 بازدید | 41 پست

بعد اینکه فهمیدین شوهرتون چیکار کرد؟ سعی کرد جبران کنه یا اعتمادتونو جلب کنه؟ مال من گردن نمیگیره حتی حاضر نیست شماره طرفو پاک‌کنه رمز گوشیشم عوض کرده

برا تو دیگ خیلی عوضیه 

برا من خیانت انچنانی نبود اما زنیگدم اونایی ک باهاشون چت کرده بود یکی یکی فوششون کشیدم اونام ترسیدن دیگ کلا شوهرمم ازون گوها نخورد اما الانم بکنه حتی جلو چشام طرفو .....برام مهم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

به روش نیوردم

چتاشون رو خوندم

ی روز کامل با خودم عزاداری اینا کردم دیدم نمیتونم بخلطر بچه ها جدا شم

به روش نیوردم با اینکه سخت بود محبت بهش زیاد کردم

لابلای حرفام هی میگفتم فلانی شوهرش خیانت کرد طلاق گرفتن حیف شدن بچه هاش

و مثالای اینجوری.....

و گفتم حقیقتا منم فوبیای خیانت دارم و زندگیم دوس دارم و .....

با اینکه گوشیش رمز داشت رمز برداشت و کلی نشست کنارم و اطمینان خاطر داد که من براش عزیزترم از همه چی

و گفت ممکنه ی خطایی از هر مردی سر بزنه ولی اول و اخرش زنشون

و منم میخواستم که باور کنم حرفاشو چه راست چه دروغ

چرا برات مهم نیست میشه دلیلشو بگی؟

خب سرد شدم و از چشمام افتاده حسم پریده نسبت بهش دیگ منم حالم داغون بود الان س ساله گوشیشو حتی دستم نگرفتم رمزشم یادم رفته 

اون خودش الان میخاد من حساس شم روش اما نمیشم برام بی ارزش شد

نمیشه زندگی پیچیده تر ازین حرفاست😔

منم دقیقا مشکل شمارو داشتم

جمع کردم رفتم گفتم برو یه ج نده رو بیار تو خونت بالاسر بچه هات اون موقع منم درک میکنی با یه خراب زندگی کردن چه طعمی

به روش نیوردم چتاشون رو خوندم ی روز کامل با خودم عزاداری اینا کردم دیدم نمیتونم بخلطر بچه ها جدا ش ...

ینی میگی به روش نیاریم بهتره؟ بعضیا میگن سلیطه بازی کنید تا بترسه جمع کنه خودشو

2706