2733
2734

دوستان حتما حتما سریال خانگی قطب شمال رو ببینین واااقعا عالیه دست همه فیلمای کره ای رو از پشت میبنده

یعنی اگه به خاطر شرایط *اس*لامی نبود خیلیییی خیلی خفن میشد!

اینکه ما جوونا و نوجوونا میشینیم سریال کره ای میبینیم با اوت همه آب و تاب این سریالش هم خیلییییی خوووبه فقط دستو پا یکم بسته اس😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا جایی که شنیدم میگن شبیه رمانای ابکیه🤦🏻‍♀️نمیدونم حالا تابستون میبینمش

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍
منظورت چیه که شبیه سریال های کره ایه؟ یه کم توضیح می دی؟

شبیه کره ای منظورم اینکه اینقدر سریالای خوب کره ای هست این رو دست همشونه 

داستان خیلی قویه گرچه انتخاب بازیگران یکم خوب نیست درحد یکی دونفر ولی وااااقعا داستان عالیه جذابه 

من از گناه فرشته به بعد دیگه تصمیم گرفتم سریال ایرانی نبینم 

از تیزرش حس کردم یه چیز تومایه های دل و مانکنه بخاطر همین از اول زورم اومد دانلود کنم

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
اصلا جذاب نبود ولی، خیلی از بازی فرزین بدم اومد اصلا حرفه ای نبود

نمیدونم من خیلی خوشم اومد داستان خیلی خوبه خیلی قویه 

انتخاب بازیگران مثل ارغوان و اون پرویز به نظرم‌خوب نیست ولی خب درکل دوست داشتم

2706