2752
2734
عنوان

اونایی که خیانت دیدن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 41 پست
خب سرد شدم و از چشمام افتاده حسم پریده نسبت بهش دیگ منم حالم داغون بود الان س ساله گوشیشو حتی دستم ن ...

متاسفم عزیزم

الهی خدا برات جبران کنه🥲 تو ازدواج که نامردی شد در حقمون😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مردا گردن گیرشون ضعیفه 

دعوا به پا کردم گقت اشتباه میکنی دیگه باهاش نیستم بعد یکماه دیدم مث سگ دروغ گقته یود دوباره دعوا بازم میگه نیستم منم بیخیالش ش م دیگه فقظ اعصاب خودم خرد میشه ک و ن  لقش 

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    
ینی میگی به روش نیاریم بهتره؟ بعضیا میگن سلیطه بازی کنید تا بترسه جمع کنه خودشو

شما به روش آوردی و اونم انکار کرده الان بهتره حجت تمام کنی و قشنگ باهاش حرف بزنی

من از اول اصلا به روش نیاوردم که بخواد انکار کنه

روش رفتار و همسرداری رو عوض کردم و جواب هم داد

از طرفی هم واقعا نمیتونم جدا شم بخاطر بچه هام

جونم به آرامش بچه هام بسته است

اونم حکم عابربانکه برام

منظورم اینه دعوا و درگیری راه بندازی تهدید کنی آبروریزی کنی، واسه کسی که قصد جدایی نداره

خوب به این نمیگن سلیطه

شما حتی اگه جدا هم نشی حقته که تمام دردتو به روش بیاری و ابروش رو ببری

چرااااا خیانت کردن با احساست بازی کردن😔

منظورم اینه دعوا و درگیری راه بندازی تهدید کنی آبروریزی کنی، واسه کسی که قصد جدایی نداره

من مثلا جای شما میبودم که مثل خودم شرایط جدایی ندارم

میرفتم میگفتم الکی بهت شک کردم یهو اعتمادم از دست دادم

عزیزم نمیخوام دیگه با شک زندگی کنم مطمئنم تو اوکی تر از این حرفایی و

در شاءن تو نیست اینکارا و....

امیدوارم جواب این اعتمادم ازت بگیرم و .....

و همین جوری بزرگش میکردم و اقتدار بهش میدادم و به زندگیم ادامه میدادم

تایپیک قبلیت خوندم

منم شوهرم شهر دیگه است سرکار

در هفته دو روز میاد ۵ روز نمیاد

اونم با کلیپ و چت و ....خودشو سرگرم میکنه

از خودشم پرسیدم نگفتم تو چرا اینکارو میکنی

گفتم چرا ی مرد ممکنه این کارو بکنه

میگفت از بیکاری برای وقت گذروندن

متاسفانه طبق حرف شما دوستان مردا تو این مواقع انکار میکنن و گردن نمیگیرن منم ب روش زدم البته قبلش باهاش صحبت کردم گفت اگه ثابت کنی من هرکاری بگی انجام میدم حتی اثباتم کردم متاسفانه فقط از زرنگیش می‌خاست ببینه من می‌دونم یا نه ک انکار کرد و گفت مردا حق دارن ۴تا زن بگیرن ولی زنا ن منم گفتم میتونم بهت خیانت کنم ولی بخاطر بچم الان دیگه برام مهم نیست مهم خودمو بچمم دیگه دوسش ندارم و داریم همدیگرو تحمل میکنیم متاسفانه.....

2706