2737
2739
برا این جاحبوباتیاااا خیییلی زحمت کشیدم و ازمون خطا داشت. ولی عاااشقشوونم😍😅

عاااالیه منم کلی شیشه جمع کردم،میخوام رنگ کنم

با اسپری رنگ می‌خوام رنگ کنم سفید صورتی پایه سه و روش هم با گلای ریز دستمال کاغذی دکوپاژ کنم

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇
عزززیزززم ممنون از نگاه و نظر لطفت. خییلی راحته گلدونه. فقط کافیه رنگ اکرولیک رو بخری بزنی به شیشه.& ...

قربونت برم مرسي عزيزدلم😘😘😘😘❤️ چقدر تو ماهي😍 مرسي از توضيحت اتفاقا منم شيشه اين مدلي دارم كلي انگيزه گرفتم كاراتو ديدم😘😘👍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یرخی؟؟؟ درست خوندم؟ کجایی هستین تا بحال نشنیدم. منظورتون همون شانسی و من دراوردیه؟ 

😁ترکیم اصالتا امااین کلمه ترکی نیس ونمیدونم از کی شنیدم که افتاده تودهنم 😂😂اره عزیزم منظورم همون شانسی والکی الگوشو رو روزنامه باسایز من دراوردی زدم

رسیدم ته خط....معجزه بایدبشود تادلم باز دلم دل بشود
اوکی منم همینکارو انجام میدم. بقول شما یرخی بهتره

اوهوم..کاراتم خیلی قشنگ بودن بهم کلی ایده داد حال اقای شوهروهم بگیرم😂

2740

راستی ما چون باغ سیب داریم و خب ازین جعبه های چوبی که براسیب هستن هم زیاد داریم یه بار رنگش کردم ویکم تزیین خیلی قشنگ شد.توش کتاب خونه یا یه چیز تزیینی روشم گلدون گذاشتم جالب بود 

بقول شما این تم تولد رو خودم یرخی برا همسرم درست کردم. مقوا ی مشکی خریدم و بریدم بجای اون اعداد تولد ...

خیلی قشنگه وایده جذابیه..این یرخیا گاهی واقعا قشنگ از اب درمیان😁

وااااای من عاشق اون جعبه هامممم گیرم نمیااااد😍😪

ماهم زیادداریم😁البته الان بیشتر پلاستیکیش اومده اما بتونی بری میدون تره بار احتمالا پیدا کنی چون مخصوص میوه هستش

2706