2733
2734
عنوان

پسر هستم.پرستاری آزادم.کنکور یا دانشگاه؟؟کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2148 بازدید | 171 پست
من دانشجو پزشکیم،برای بیشتر آدما پزشکی فقط از دور قشنگه وقتی واردش میشی خیلی متفاوت. اگه از هزینه ت ...

سلام مرسی از کمکتون.راستش بدبخت شدم رفت الان تایپک میزنم باز براتون توضیح میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام مرسی از کمکتون.راستش بدبخت شدم رفت الان تایپک میزنم باز براتون توضیح میدم

چه بدبختی؟ 

سلام

گرچه منزل بس خطرناک  است و مقصد بس بعید، هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور 😏فایتینگ💪👾
واای خوشبحااالتون پرستارین😍😍😍واای چ حس خوبیه اره دیگه من ۲۰ سالمه الان تا بخوام بخونمو اینا میشه ...

نه بابا این حرفا چیه کلا برای ۲ ۳ سال اختلاف؟؟طرف ۳۵ سالش هست میخونه برای پزشکی قبول هم میشه ولی از خودش راصی هست

مشاور دارم از نظر داشتن کتاب کلاس ازمون همه چی اکیم ولی هیچکی حرف منو نمیفهمه من اصلا حالو روزم نرم ...

بابا بخدا من الان میخوام بمیرم فقط گریه کنم .امروز فهمیدم بخاطر انصراف دوسه روز پیشم دیگه هیچ راهی جز خوندن همین پرستاری نیست

سلام من قبلا دانشگا رفتم و الان بیکارم رشته دبیرستانم ریاضی الان باز میخام بخونم واسه پرستاری تا چ ...

آزاد حداقل ترازتون باید بالای ۷ هزار باشه.دیگه بدترین جا رو گفتم ولی شهرهای متوسط تا ۷۲۰۰ ۳۰۰ میگیرن.ملی هم زیر ۱۰ هزار منطقه ۳ ترجیحا.تعهد بخواین بدین خیلی عدد ها جابجا میشه.بندر عباس مثلا سال پیش تا ۲۴ هزار منطقه ۳ گرفته بود

2740
خوب بیشتر بخونید بهتر از اینه که برید نصفه راه به هردلیلی ادامه ندید یا اینکه ادامه بدید و بدون علاق ...

اره خیلی درست گفتین.میشه بیاین اینستا ؟؟من الان پرستاری هستم و انصراف هم دادم و میگن دیگه نمیتونم انصراف بدم برای سربازی

بدووون شک همینو ادامه بده اشتباه منو نکن... منم دقیقا مثل تو سال اول پرستاری ازاد قبول شدم دوستم رفت، من احمق نرفتم  سال بعدش رتبم بدتر شد همون آزادم قبول نشدم  یه رشته سطح پایینتر ازدانشگاه غیرانتفاعی خوندم الان دوستم بالای سه تومن حقوق میگیره ولی من بیکارم. اینم تجربه من

لایک نفرمایید خواهشا🙏🏻🙃
عهههه جدی؟؟؟تروخدا میشه هرچی از شغلشون میدونین بهم بگین؟؟؟اخه خیلی نیازه بدونم.سخته؟؟اذیت میشن؟؟؟

شرمنده من ی کاری برام پیش اومد نتونستم جواب بدم

والا فقط حقوقه که بعضی وقت ا حقوقم دیرمیدن کارانه و اضافه کاری و حق مسکن و حق لباس و اینا همش مونده پیششون از 96مونده 

بدووون شک همینو ادامه بده اشتباه منو نکن... منم دقیقا مثل تو سال اول پرستاری ازاد قبول شدم دوستم رفت ...

بازارکار داره واسه پسر مخصوصا هرشهری باشه میتونه کارپیدا کنه ولی بخدا قبلا پرستاری عالی بود ولی الان اینجوری نیست فقط حقوقه که اونم با این وضع نمیرسه 

2706