2703
2553

سلام.خوبین؟؟راستش من کنکوری ۹۷ هستم و پشت کنکوری ۹۸ و امسال با هزار بدبختی خوندم و پرستاری ازاد اوردم.خیلی اذیت شدم تنهایی کشیدم و سرطان داداشم که خیلیا میدونن دیگه تو این سایت.درسم خیلی بهتر بود از این رشته ای که الان هستم ولی نشد دیگه نشد که بشه.خب چشمتون روز بد نبینه خوندم و اذیت شدم ولی کنکور واسه منه نظام قدیم اصلا  خوش یمن نبود و قبول نشدم چیزی که میخوام.الانم داداشم ۴ سالش هست و خیلی بهتر شده.ولی واقعا دوست دارم دوباره بخونم برای کنکور سال بعد.از طرفی شهریه پرستاری ازاد ۵.۲ هست و کم نیست انصافا  پولشش رو داریم و راحت میدیم ولی دلم برای خانواده میسوزه بخدا.واقعا فقط عذاب وجدان دارم و میگم داداشمم مریضه دیگه و شیمی درمانی و این حرفا و یک کاری کنم سمت من این جور فشاری نباشه روی خانواده.الان چه کار کنم؟؟من نمیخوام خانواده استرس بگیرن بخدا و میگم همه این کار ها رو بکنم فرداروزی خوشحال بشن و اگر بخونم باید مخفیانه بخونم حالا کجا بخونم معلوم نیست  اصلا.ترم دو به بعد کنکور رو بخونم؟الان برنامه دانشگاه خیلی سنگینه خیلی ولی اگه قرار باشه بخونم خودم رو محدود میکنم و مثل سال پیش به اب و اتیش میزنم.کلا بخونم ایا؟؟حقوق پرستاری چنده؟؟پزشکی ارزش داره؟؟احساس میکنم از مجبوری امدم پرستاری و علاقه ای نیست و فردا روز کلی حسرت میخورم .واقعا گیج شدم خواهش میکنم از تجربه هاتون بگین مخصوصا از کسایی که پرستاری یا پزشکی میخونن و حتی خودتون.ممنون میشم کمکم کنین

ترم چند پرستاری هستی؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

آره خب ولی خییلی رتبه بهتری نسبت به پرستاری میخواد خصوصا اگه دولتی میخواید اگه میتونید چرا که نه

پرستاریم اگا خودتونو واقعا به آب و آتیش بزنین و خیلی کار کنین حقوقش گویا خوبه ولی من اینو از منبع معتبری نشنیدم در واقع کسی برام تعریف کرده

2714

اگه دوسش نداری انصراف بده اوضاع خونه هم خداروشکر میگی بهتر شده. کلاس کنکور برو مشاوره بگیر بنظرم رشته بهتر میاری

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
بنظر من ک همون ازادو ادامه بده پودشم ک داری توک امسال قبول نشدی سال بلد بد وجوداینهمه درس هم نمیشی

چی بگم بخدا.امسال کلی مشکل داشتم نشد درست بخونم سال بعد شاید اوکی بشه برای همین میگم

این ترم رو تموم کن، ترم دو مرخصی بگیر و برای کنکور بخون،

مشکلات رو باید نادیده بگیری، هر اتفاقی افتاد فقط به راهی که داری میری فکر کن.

در کنار تحصیل حتما یه شغل هم برای خودت پیدا کن. تا نگران فشار روی خونواده نباشی.

2706