2733
2734
عنوان

پسر هستم.پرستاری آزادم.کنکور یا دانشگاه؟؟کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2152 بازدید | 171 پست
دوستتون روش درس خوندشو تغییر نداده وگرنه اگه مطلب همون مطالب قبلیه .برای سال دومی فرصت خوبیه 

مطلب همون مطلبه ولی هرسال سختتر میشه شما لابد چند سال پیش کنکور دادید خبرندارین چجوریاس الان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ب نظرتون فیزیو از پرستاری بازار کارش و پرستیژش بهتره؟؟ 

ببین عزیزم اینا ۲ تا رشته کاملا متفاوتن  پس مقایسون اشتباه ولی اینجوری واست میگم که راحت تر متوجه بشی فیزیوتراپی کارش از چه نظر خوبه که شما تکلیفت با مریض مشخصه مریض از شما careراه اندازی یا کمک تنفسی میخواد اما پرستاری سر و ته نداره با همه مدل ادمی و همه جور case بیماری سر کار داری  اینجا تنها موضوعی که میمونه علاقه خودتون هستش 

پرستاری یه رشته ایه که صبر و حوصله زیاد میخواد هر لحظه هر مریضی با هر شرایطی میاد بیمارستان اگه همراهم تو اون شرایط بد اخلاقی بکنه هزار تا فحش بده تو باید تحمل کنی دکترم اخر سر یه دارو مینویسه میره پرستاره که همه مسئولیتا گردنشه هم از همراه حرف میشنوه هم از دکتر خیلیا تو همین جا گفتن زحمتشون با حقوق دریافتیشون نمیخوره چون کارانه ای که دکتر واسه خودش برمیداره خیلی بیشتر از پرستاره شیفتاشم که خودتون میدونید شب و روز نمیشناسه چون کمبود پرستارم هس تو یه شرایط هایی نصف شبم باید بری تعطیلاتشم همونه ......اما پزشکی خصوصا دندون این مکافاتو نداره میدونین چی میگم خصوصا دندون که شیش ساله و خب استرس کارشم کمتره 

دوست عزیز منم کنکوری بودم و خواستم و شرایط پرستاریو قبول کردم اما ازاد واقعا ترمی شیش نداشتم بدم اونم الان تا چهار سال بعد چی بشه و الانم که همه مامای پرستاری هستن چهار سال بعد واقعا مشخص نیست چی بشه اما شما میتونی مرخصی بگیری برا کنکورتم بخونی بخدا هدفم دلسرد کردنتون نبود چیزایی رو گفتم که امسال منم شنیدم و براش تصمیم گرفتم شرایط خودتونم بسنجین اگه واقعا میتونین بخونین خب یه بار دیگم امتحان کنین اگه خودتونم دو دل هستین

.    
🤔🤔🤔🤔مسخره کردین؟؟ 

نه چرا مسخره عزیزم منم کنکوریم خوشحال شدم که چنین سایتی بهم معرفی شد ممنونم😙💖

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

خدا ایشالا هر چه زودتر بیمارتونو شفا بده خیلی سخته تو اون شرایط خوندن .....موفق باشین ...نظام جدید به نظرم سخت تر باشه خوندش چون هم اصطلاحات عوض شدن هم فیزیکو شیمیش نیاز به کار داره کتاب تستم قیمتارو نگم بهتره ولی قدیمو چند سال دادین و راحتر میخونین امسال میشد قدیمو خوب داد من خودم بی دقتی کردم خودم خوب نخوندم وگرنه بودن نظام قدیم هایی که رتبه های زیر هزار اوردن امیدتون به خدا باشه ارزوی موفقیت دارم براتون.

.    
وای یادم رفت بگم ولی خب تو حرفام اشاره کردم ترم یک و ورودی هفته پیش هستم.تازه تازه یعنی

چقد عالی من حسرت پرستاری هستم .خوبه بخون الان کمش 4تومن حقوقته .ایشالا داداشت سالمو سلامت میشه حتما حتما .ولی من هرسال رتبم بدتر از سال قبل شد

مشکلت چیه خوشی زده زیر دلت 

دوقطبیم نمیدونم چکار کنم دیگ خسته شدم بخدا

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣