2737
2734
عنوان

پسر هستم.پرستاری آزادم.کنکور یا دانشگاه؟؟کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2138 بازدید | 171 پست
بازارکار داره واسه پسر مخصوصا هرشهری باشه میتونه کارپیدا کنه ولی بخدا قبلا پرستاری عالی بود ولی الان ...

یعنی چی؟ منظورت ایمه حقوق پرستارا رو دیرمیدن؟ 

کسی که دوره کارورزی و دوسالش تموم میشه اگه استخدام رسمی نشی، بازم همون بیمارستان نگهش میدارن؟ چقد حقوق پایش میشه؟ 

لایک نفرمایید خواهشا🙏🏻🙃
 یعنی چی؟ منظورت ایمه حقوق پرستارا رو دیرمیدن؟  کسی که دوره کارورزی و دوسالش تموم میشه ...

ن عزیزم حقوق نهایتن تا 3م واریزمیشه ولی کارانه و سایرمزایا رو یکساله ندادن و هیچ اسمی م ازش نمیبرن ینی قرارنیست بدن ..

ن عزیزم بعد از پایان طرح باید استخدامی شرکت کنی که باید قبول شی بعد میتونی کارکنی یا شرکتی استخدام بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن عزیزم حقوق نهایتن تا 3م واریزمیشه ولی کارانه و سایرمزایا رو یکساله ندادن و هیچ اسمی م ازش نمیبرن ی ...

یعنی اگه کسی استخدامی قبول نشه بیکار میمونه؟  یا با میتونه باحقوق سه تومن کارکنه؟ سه تومن برای هشت ساعت کاریه؟ 

لایک نفرمایید خواهشا🙏🏻🙃
یعنی اگه کسی استخدامی قبول نشه بیکار میمونه؟  یا با میتونه باحقوق سه تومن کارکنه؟ سه تومن برای ...

والا اینجوریه بدون استخدامی مگه بیمارستان های خصوصی کارکنید...

ن با 100ساعت اضافه کارهم حقوق همان حکم است پول اضافه کارو هم بعد از یکسال و اندی شاید واریز کردن 

2731

من فارغ التحصیل پرستاری دانشگاه شخید بهشتی هستم

خیلی از پسر های ما تو دوره تحصیل کار میکردن.مثلا از ترم دو تو کلینیک های خصوصی و ببمارستان های خصوصی تازه تاسیس مثل تریتا کار می کردن و حقوق خوبی داشتن.یکی از اساتید تعریف می کرد پسری رو مبشناخت تو دوره دانشجویی ۶ میلیون درآمد داشت.این حرف ماله ۵ ساله پیشه.تو ۲ تا بیمارستان خصوصی همزمان شیفت می داد

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔

پرستاری برای آقایون که نحدودیتش کمتره میتونه خیلی ددآمد زا باشه

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
من فارغ التحصیل پرستاری دانشگاه شخید بهشتی هستم خیلی از پسر های ما تو دوره تحصیل کار میکردن.مثلا از ...

عزیزم اون مال شهرای بزرگه تازه اونم پسر ن دختر...

پرستاری واسه پسرخوبه چون محدودیتش کمتره اگه کشش داشته باشه میتونه 2 بیمارستان خصوصی کارکنه البته الانم میگن خصوصی ا نیرو نمیگیره