2733
2734

من از اول ازدواج هفته ای یکبار برای یه وعده رفتیم خونه مادرشوهرم میخوام رابطه مو کمتر کنم بکنمش دو هفته یکبار چون به نظرم رفت و امد کم باشه بهتره ارامشم بیشتره 

اینم میدونم که از یه هفته یه روز دیرتر بشه زخم زبون میزنن خواهرشوهرام مادرشوهرم که چرا سر نمیزنید به ما و فلان 

خودشونم تا وقتی باهات کار نداشته باشن به هیچ عنوان زنگ نمیزنن حالتو بپرسن و انتظار دارن کلن ما ازشون احوال بگیریم الان 7 ساله دارم مدارا میکنم میگم عیب نداره میرم ولی دیگه میخوام تغییر کنم پیشنهاد میدین چیکار کنم؟

(یه رفتارایی هم دارن که خوشم نمیادخواهرشوهر مجرد سن بالا دارم غذای مونده میزاره جلومون اشکال نداره ها ولی وقتی باباشون تعجب میکنه که عه این غذا هنوز مونده و داری گرمش میکنی یا املت میزاره جلومون باباشون میگه عه چرا املت میفهمم که وقتی ما میاییم اینجوری میکنه این هم ناراحتم میکنه)

چجوری کم کنم رفت و امدم به خونشون رو 

اصفهانی نیستم ولی اصفهان زندگی میکنم. دور از خانواده ام 

شماتوغذادرست کردن کمکش میکنی؟؟

اول نظرهمسرتونو برای رفت وامدبپرسین ببینیدچی میگه اولویت ایشونه

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خو نرو حالا چ ربطی ب سن بالای خاهرشوهرت داشت😂

خواستم هم بگم خواهرشوهر تو خونه دارم هم بگم سن بالاس که فکر نکنید خواهرشوهرم بچه س و از روی بچگی این کاراش

خواستم هم بگم خواهرشوهر تو خونه دارم هم بگم سن بالاس که فکر نکنید خواهرشوهرم بچه س و از روی بچگی این ...

اها

خب عزیزم مثلا اگ هفت روز ی بار میری بکنش 9روز ی بار کم کم هی فاصله بنداز

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
شماتوغذادرست کردن کمکش میکنی؟؟ اول نظرهمسرتونو برای رفت وامدبپرسین ببینیدچی میگه اولویت ایشونه

چند بار خواستم مثلا برنج بکشم تو بشقاب یا خورشتو بدش اومده گفته نه با اخم تو همون سفره رو بچین.

دوس داره مدیریت این چیزا دست بگیره 

اها خب عزیزم مثلا اگ هفت روز ی بار میری بکنش 9روز ی بار کم کم هی فاصله بنداز

یعنی اینجوری کنم گله نمیکنن به نظرت؟ به نظرت بخاطر چیزایی که گفتم حق دارم یا نه 

برا شوهرت بهانه بیار من تو این مورد سیاست کار نمیکنم صاف به همسرم میگم خستم.کار دارم.یا اصلا نمیام

شوهرم خودش اوکی دیر بریم من از گله شکایت خانوادش میترسم چون به من میگم نه به پسرشون

یعنی اینجوری کنم گله نمیکنن به نظرت؟ به نظرت بخاطر چیزایی که گفتم حق دارم یا نه 

اره حق باتوعع

ن مثلا بگو دیشب دوس داشتم بیام سر درد داشتم یا مثلا بگو مهمون اومد

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
اره حق باتوعع ن مثلا بگو دیشب دوس داشتم بیام سر درد داشتم یا مثلا بگو مهمون اومد

باشه مرسی راهنماییم کردی دوستم