2733
2739
عنوان

پسر هستم.پرستاری آزادم.کنکور یا دانشگاه؟؟کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2135 بازدید | 171 پست
💎💎💎💎لطف دارین

سال اول قبول شدین؟؟

حال روحیم خوب نیس یروز میخونم یروز نمیخونم مدرسه هم میرم اینطوری پیش برم هیچی نمیشم 

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه از من گذشت😂پیر شدم انشالا برا جوونا

پس دیگه نباید غصه بخوری شاید شرایط بهتر توی شغل و رشته جدید منتظرته همچین چیز مهمی رو هم از دست ندادی من الان ۱۱-۱۲ سال که پرستارم یک روز درمیون شیفتم که بهش میگیم لانگ off روزای شیفت که کارمون زیاده مدام با همکارها خودمون لعنت میکنیم که این رشته بود که انتخاب کردیم 😂😂😂😂😂

2731
سال اول قبول شدین؟؟ حال روحیم خوب نیس یروز میخونم یروز نمیخونم مدرسه هم میرم اینطوری پیش برم هیچی ن ...

سه سال پشت کنکور بودم

با یه مشاور مشورت کن اگه سردرگمی و یانه خودت میتونی با یه موسسه که آزمون داره پیش برو

گرچه منزل بس خطرناک  است و مقصد بس بعید، هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور 😏فایتینگ💪👾
پس دیگه نباید غصه بخوری شاید شرایط بهتر توی شغل و رشته جدید منتظرته همچین چیز مهمی رو هم از دست نداد ...

واای خوشبحااالتون پرستارین😍😍😍واای چ حس خوبیه

اره دیگه من ۲۰ سالمه الان تا بخوام بخونمو اینا میشه ۲۵ سالم ☹☹ملت ۲۲ سالگی میرن سرکار 

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

این حرفا رو بیخیال ب این فک کن چن سال دیگ دوس داری و میخای تو چ شرایطی باشی تو چ شغلی 

من خودم با اینک الان اوضام روب راه نیس وقتی ب این فک میکنم اون چیزی ک میخام نشه ینی دنیا دور سرم میچرخه ویس دکتر هلاکویی راجب برنامه ریزی درسی گوش کن بدردت میخوره البت اگ میخای دوباره بخونی

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
2738
واای خوشبحااالتون پرستارین😍😍😍واای چ حس خوبیه اره دیگه من ۲۰ سالمه الان تا بخوام بخونمو اینا میشه ...

بله ورودی علوم پزشکی ایران بودم ۲۷۰۰ منطقه ۱ پرستاری خوندم از ترم ۶ هم رفتم 

سه سال پشت کنکور بودم با یه مشاور مشورت کن اگه سردرگمی و یانه خودت میتونی با یه موسسه که آزمون داره ...

مشاور دارم از نظر داشتن کتاب کلاس ازمون همه چی اکیم

ولی هیچکی حرف منو نمیفهمه من اصلا حالو روزم نرمال نیست همین دیشب کلی خوشحال بودم اما الان دلم میخا گریه کنم همش حالم نوسان داره 

موجیم اصن😔😔

به مظرم این چیزیه که میخوام.اره دقیقا فکرم این بود الانم دیگه به یقین رسیدم برای اجراش

سلام من قبلا دانشگا رفتم و الان بیکارم رشته دبیرستانم ریاضی

الان باز میخام بخونم واسه پرستاری

تا چه رتبه ای میشه قبول شد؟ آزاد و سراسری

پرستاری خوبه میدونم منظورت چیه دقیقا ولی ببین داداش اگه میتونی کنکور بدی دوباره بشینی بخونی و بهتر بخونی انصراف بده 

چون تو بخوای یه سالم بخونی و رشته موردعلاقت قبول نشی هم یه سال عقب میمونی هم پرستاری و ازدست دادی 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

من  دانشجوی پرستاری ازادم.کاری که دوستام کردن این بود که ترم ۲رو مرخصی گرفتن و خوندن واسه کنکور .اگه جای بهتر قبول شدی انصراف میدی و میری دانشگاهه دیگه و اگه قبول هم نشدی که دیگه ادامه میدی

خوش اومدی آوای مامان😘😍

والا وقتی دولتی پرستاری نیاوردی چطوری رشته بهتری میخواستی قبول بشی.دیگه جز پیراپزشکی رشته بهتری سراغ ندارم واسه کار.شما ترم چهار به بعد میتونی بری بیمارستان های خصوصی سرکار  البته اگر تهران یا شهر بزرگ باشی.

2706