2733
2739
بچه ها ببینین براتون چی اوردم تو این تاپیک اکثرا زایمان طبیعی داشتین من با دیدن این فیلم رفتم به رو ...

وای من هم احساساتی شدم با اینکه سزارین شدم ولی اون لحظه که پسرمو آوردن بیرون و صدای گریه شو شنیدم و خودشو دیدم میلرزیدم و هق هق میزدم 

ولی دلم هم به حال خودمون سوخت

کجا زنای ایران اینجور زایمان میکنن؟! تازه تو زایشگاه های دولتی بعضی جاها نه همه جا بی احترامی هم میکنن منخودم اصلا از رفتار پرستارها راضی نبودم

بچه ها ببینین براتون چی اوردم تو این تاپیک اکثرا زایمان طبیعی داشتین من با دیدن این فیلم رفتم به رو ...

راستش حالم از زن بودن و زایمان طبیعی بهم خورد، چقدزایمانش طولانی بود اینجا سریع امپول فشارو دردای پشت هم بعدم بررررش میدن تاناکجااباد منکه اینقدری برش دادن که سرش اومد بیرون احساس نکردم، چقد کثیف بود میگم بچه ولی خوشگل بود😍 دخترمن دنیااومد انگار حموم کرده بود اون تو تمیزززبودا

خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر گریه کردم....

.

من فیلمای زایمان زیاد دیدم ولی در حد لحظه ی اخر. اما این خیلی کامل بود....

چقدر گریه کردم

همسر اومد گفت چیشده . گفتم یاد زایمان خودم افتادم.

میگه تو که گفتی چیزی یادت نمونده....

اینم شانس مایه...

من همش ابریزش کیسه داشتم از تخت تکون نمیتونستم بخورم. همونجا میپیچیدم به خودم

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
چخبر نازگل جون از حساسیت دخملی؟

ممنون عزیزم نزدیک یک هفتس راستش خون ندیدم تومدفوعش ولی ی چیزایی رو تست کردم بدنش دونه زده نمیدونم حالا باید نخورم اینارو یانه، داروی ترکیبی هورمونی داده بود دکتر ی مدت زدم ترسیدم خطرناک باشه رفتم از کرم ثمین که دکترساراجان به سامیارداده گرفتم خداکنه همین براش خوب باشه، دیگه اینکه شروع کرده بود موهاش میریخت منم دادم کچلش کردن فندقم شکل پسراشده خخخ اولاش دلم نمیومد ولی گفتم دختره همین یبار میتونه کوتاه کنه عب نداره، بعدم رفتم ی کاپشن براش گرفتم تنش کردم وای اینقد بش خندیدم زشتتت شده بودا نه اینکه کچلم هست بدتر ،حالا دادم شوهری ببره ببینم عوض میکنه، شماچه خبر گیلدا خانومی خوبه 😍

خدایا شکرت
2742
بهناز جونم میگم هروقت وقت داشتین یا حوصله میشه جندتا رسپی های غذا تو ماه ۶رو بذارین 

چشم حتمن💋. امروز براتون مینویسم الهام جونم

نوش جونش باشه دخملی

بدون چیزی امتحان نکردم الی جون میخواستم چیزی نریزم ولی مادرشوهرم گفت نبات بریز سردیش نکنه

اگر تا جایی که میتونین ندین بهتره الهام جونی. شکرو نمک مناسب این سن کمشون نیست.

ممنون عزیزم نزدیک یک هفتس راستش خون ندیدم تومدفوعش ولی ی چیزایی رو تست کردم بدنش دونه زده نمیدونم حا ...

ایجانم. وای خیلی خوشحال شدم که دیگه خون ندیدی، بالاخره لبنیات نخوردن جواب داد خداروشکر🙏❤

جانم کاپشنشم مبارک دخمل طلاااا. اره کچل میشن عین پسرا میشن😂 حالا من گیلدا رو کوتاه نکردم دلم نیومد. ولی انوزم بدون تل عین پسراست😁 وای مخصوصا اون موقع که ریخت عین مردا،کاسه ی سرش کم شد..خخخ 

2740
ایجانم. وای خیلی خوشحال شدم که دیگه خون ندیدی، بالاخره لبنیات نخوردن جواب داد خداروشکر🙏❤ جانم کاپش ...

ممنون عزیزم😍😍 آره منم دیگه با تل یکم درستش میکنم شوهرمم حساس میگه تقصیرتوا گفتی کچل کنیم الن زشته میبریم بیرون خخه

خدایا شکرت
ممنون عزیزم😍😍 آره منم دیگه با تل یکم درستش میکنم شوهرمم حساس میگه تقصیرتوا گفتی کچل کنیم الن زشته ...

دختر منم موهاش خییبلی بد بود منم کچلرکردم میبرم بیرون خیلی زشته.تو سرشو چیکار میکنی؟من کلاه اسپرت هم براش خریدم چون طرفای ما اونقدی سرد نشده ک کلاه زمستونه سرش کنم بازم نمیذاره سرش بمونه

نه عزیزم  فلج اطفال خوراکی هست از سال ۹۵واکسن تزریقی هم اضافه شد تو ۴ماهگی چون گفتن فلج اطفا ...

والا من نمیدونستم مامانم بعد از بدنیا اومدن برد تو یه بخش دیگه نفهمیدم چی بود فقط میدونم قطرشو واکسنسو نفهمیدم

دختر منم موهاش خییبلی بد بود منم کچلرکردم میبرم بیرون خیلی زشته.تو سرشو چیکار میکنی؟من کلاه اسپرت هم ...

عزیزم من گل سر براش میزنم کلاه گفتم گرمه اینجام هنوز هوا سرد نشده

خدایا شکرت
2706