1421
1411

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

دلیل این رفتارش چیه؟؟

بعد از چین،دلِ بعضی از آدما پر جمعیت ترین جای دنیاست!!(زن و مرد نداره.متاهل و مجردم نداره)  لامصب سلطان سلیمان نیستی که حرمسرا درست کردی!!از روشن فکریات کم کن.     قبلا هم گفتم خیانت فقط جنسی نیست.هروقت حس کردی پیامای خصوصیتو درکنار همسرت و جلو چشمش میتونی تایپ کنی،اونوقت میشه گفت خیانت نمیکنی...آقایون قدر دخترایی که ظاهرشون امروزیه اما طرز فکرشون قدیمیه رو بدونید.اینارو مادرشون خیلی براشون زحمت کشیدن که تحت تاثیر این دوره زمونه قرار نگیرن... 
1394

من یکبار شوهرم بیرونم کرد مستقیم رفتم با مامور کلانتری اومدم گفتم صورتجلسه کنید ایشون بیرونم کرده. خودش به غلط کردن افتاد

گاهی اوقات مرگ انسان از نبود نبض نیست. مرگ یعنی حال من بادیدن انگشترش 
1390
زنگ زدم مامانم فردا صبح میان دنبالم

خاااک عالم بر سرش منم یه بار شوهرم دستم گرفت پرتم کرد حیاط گفت گمشو بیرون بعد خوردم زمین تا سه ماه راه نمی تونستم برم زانوم ضرب دیده بود

خداوندا مرا آن ده که مرا آن به ، در دنیا مرا یاد تو بس ، و در عقبی مرا دیدار تو بس
چه عاقلانه رفتار کردی 

اخه قبلا میرفتم قهر. ولی دیدم چرا خانواده ام حرص بخورن. بعد اینکه مامور رو دید زد تو سر خودش الان دو سال میگذره دیگه هرگز نگفت برو بیرون 

گاهی اوقات مرگ انسان از نبود نبض نیست. مرگ یعنی حال من بادیدن انگشترش 
1364