1648
1655

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

1522

ميگفتی اینجا خونه منه شما لطفا تشريفت روببر سگدونیتون😒😒😒

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
1614

من یکبار شوهرم بیرونم کرد مستقیم رفتم با مامور کلانتری اومدم گفتم صورتجلسه کنید ایشون بیرونم کرده. خودش به غلط کردن افتاد

ام اس مهمون ناخونده ام شده. اما الان بعد این مدت که فهمیدم سایه اش بالا سرمه عزمم جزم شده که نذارم من رو از آرزوهام دور کنه برام دعا کنید 
من یکبار شوهرم بیرونم کرد مستقیم رفتم با مامور کلانتری اومدم گفتم صورتجلسه کنید ایشون بیرونم کرده. خ ...

چه عاقلانه رفتار کردی 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

😐توام رفتی اررره😡

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا مسافر کوچولومونو سپردیم دست خودت صحیحو سالم به ما برسونش❤یکی یدونم منو بابات واسه گرفتن دستای کوچولوت لحظه شماری میکنیم👼🤰❤
1626
زنگ زدم مامانم فردا صبح میان دنبالم

خاااک عالم بر سرش منم یه بار شوهرم دستم گرفت پرتم کرد حیاط گفت گمشو بیرون بعد خوردم زمین تا سه ماه راه نمی تونستم برم زانوم ضرب دیده بود

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
چه عاقلانه رفتار کردی 

اخه قبلا میرفتم قهر. ولی دیدم چرا خانواده ام حرص بخورن. بعد اینکه مامور رو دید زد تو سر خودش الان دو سال میگذره دیگه هرگز نگفت برو بیرون 

ام اس مهمون ناخونده ام شده. اما الان بعد این مدت که فهمیدم سایه اش بالا سرمه عزمم جزم شده که نذارم من رو از آرزوهام دور کنه برام دعا کنید 
1645