1472
1411
اخه قبلا میرفتم قهر. ولی دیدم چرا خانواده ام حرص بخورن. بعد اینکه مامور رو دید زد تو سر خودش الان دو ...

کار درستی کردی 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436
1447

دیشب رفته بود استخر تا تقریبا ١١شب اومد خونه.منم تازه پریود شدم حالم خوش نبود نیاز داشتم پیشم باشه اومد میوشو خورد رفت خوابید بهش گفتم بیا فیلم ببینیم اهمیت نداد بعدشم گفت لباسمو بشور برای فردا منم گفتم امشب اینجا نمیخوابم گفت لعنت به این زندگی گمشو برو بیرون از اتاق.من هیچی نگفتم اومدم بیرون گریه کردم به جای اینکه بیاد دلداریم بده اومده میگه ایشالا من بمیرم سر قبر من گریه کنی بعد رفت تو اتاق داد میزد خفه یعنی صدای گریم نیاد بعدشم راحت خوابید

رفتی یا برگشتی?

نه بابا لباس تنم نبود که یه نیم ساعت تو حیاط بودم بعد پسرچم دستشویی کرد گفت بیا برو بچه رو بشور تازه خانواده ام ده ساعت با ما شهرشون فاصله داره کجا برم

خداوندا مرا آن ده که مرا آن به ، در دنیا مرا یاد تو بس ، و در عقبی مرا دیدار تو بس
یه چیزی گفته چرا جدی گرفتی ؟خیلی جدی بود . تو دعوا مردا همچین چیزا ممکنه بگن .اگه اختلافتون جدی نیست ...

بیرون کردن من براش عادی شده تا دعوامون میشه بیرونم میکنه

1474

کار و رفتار ایشونو ابدا تایید نمیکنم اما اگر از این خانمایی هستی که مدام میچسبن به شوهر و یا درحال گریه زاری هستن باید تغییر رویه بدی 

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست