2752
2734
عنوان

از اخلاقهای بدوناپسندهمسرتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1309 بازدید | 99 پست

خیلی خیلی صبور هستین خانما، و واقعا درگ کردن این جور رفتارا رو اعصابه!!!!

شما باید چقدر حرص بخورید انگاربخواین یک بچه بزرگ کنید...

انشالله زندگی همتون ارامش داشته باشه....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومایی ک شوهراتون زود قهر میکنن ب خدا شوهر منم خیلی بدتر بود تا تقی ب توقی میخورد قهر میکرد منم ...

خوبه تغییر کرده شوهرمن قهرمیکنه خودش بعداز چندروز اشتی میکنه منم عادت کردم 

خیلی خیلی صبور هستین خانما، و واقعا درگ کردن این جور رفتارا رو اعصابه!!!! شما باید چقدر حرص بخورید ...

زندگی زناشویی اگربخوای پابرجابمونه همش باید گذشت کنی وصبور باشی واقایون که خیلی اخلاقای بد زیاد دارند بیشتر این گذشت از طرف خانوماست

2731

با من مهمونی نمیاد نمیزاره خودمم برم اگه ببرتمم قبلش چنان حرصی بهم میده ک به غلط کردن میفتم بهونه های الکی میاره میخوام برم فوتبال کار دارم نمیشه مگه هرکی دعوت کرد باید بریم کلا دلایل مسخره

بهتره به حرفاش بخندی حتی موقع جدی بودن تاحرصش دربیادوبفهمه

خدایی خیلی تو مخه کارش . من نمی دونم اینا رو از کجا یاد میگیره

یه مدت به همه میگفت دایی . میرفتیم مثلا جایی خرید کنیم مثلا فروشنده مسن بود میگفت سلام دایی خوبی 😑 

عن اونو در آورد دیگه الان نمیگه😂😂

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
با من مهمونی نمیاد نمیزاره خودمم برم اگه ببرتمم قبلش چنان حرصی بهم میده ک به غلط کردن میفتم بهونه ها ...

اوه اوه خیلی سخته حداقل بزاره توخودت بری خوبه خواهرمن شوهرش هیچ کجا نمیره اماخواهرم رو ازادی داده وکاریش نداره

2740
خدایی خیلی تو مخه کارش . من نمی دونم اینا رو از کجا یاد میگیره  یه مدت به همه میگفت دایی . میر ...

باید خیلی از دستش بخندی منکه الان فکرمیکنم خندم میگیره کودک درونش خیلی فعاله

خدایی خیلی تو مخه کارش . من نمی دونم اینا رو از کجا یاد میگیره  یه مدت به همه میگفت دایی . میر ...

دایی رو که از اون فیلمه یادگرفته حتما🤦‍♀️😂...به همه میگفت دایی گفتن چرا، گفت برای اینکه کسی فحش مادر نده بهم😁

اوه اوه خیلی سخته حداقل بزاره توخودت بری خوبه خواهرمن شوهرش هیچ کجا نمیره اماخواهرم رو ازادی داده وک ...

نه عزیزم اگه برم بعدش چنان داستانی دارم باهاش ک نگو اصلا نمیدونم این مشکلمو چجوری باهاش حل کنم هر چقدم باهاش صحبت میکنم فایده نداره ک نداره دیگه خسته شدم

باید خیلی از دستش بخندی منکه الان فکرمیکنم خندم میگیره کودک درونش خیلی فعاله

اره خیلی 😂😂 ۳۱ سالشم هست مثلا

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁