2737
2734
عنوان

از اخلاقهای بدوناپسندهمسرتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1309 بازدید | 99 پست
دایی رو که از اون فیلمه یادگرفته حتما🤦‍♀️😂...به همه میگفت دایی گفتن چرا، گفت برای اینکه کسی فحش ما ...

کدوم فیلمه؟؟🤔😅

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
وای خیلی سخته این اقایون اصلا انگار احساس ندارن

دقیقا...و فقط موقع رابطه یه مقدار فیزیکی عمل میکنه که متنفرم.😡

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وسواس داره رو ماشینش و ی جا میخاد بره خیلی طولش میده و منو منتظر میزاره 

وای‌اره شوهر منم این مورد رو هست‌. 

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
2728
بهتره ببریش مشاوره باهم برین راضیش کن بگو شاید من مشگل دارم

ببین خونه فامیلای خودش میره ها با سر میره طرفه فامیلای منم یکی در میون میبره ولی قبلش انقد حرصم میده بعد میبره😐😐😐😐

این طور ادما هیچی تودلشون نیست وخیلی ساده وبی ریا هستن شوهرت خوش قلبه مطمعنم

ممنون عزیزم. خداروشکر خوبه . 

2740
هومن سیدی توش هست😁...فامیلی این هومنو یادم رفته بود 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂دیالوگش معروفههههه

اااا اره  راست میگیا الان یادم اومد کدومو میگی 😂😂