2737
2734

اگر همسرتون رفتار و یا اخلاق ناپسندی داره بگین ایا راه حلی براش پیدا کردین مثلا همسرمن خیلی قهرمیکنه ولجبازه مثل بچه هاست فقط باید باهاش مدارا کرد و عصبانیش نکرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان میان میگن زیادی مهربونه و خیلی خرج میکنه و خیلی احساساتیه و خیلی بهم اهمیت میده و ..بد عادتم کرده!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2731

خودم خیلی اخلاقم گنده کلا همه از دورو برم پریدن

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰

خیلی رود عصبانی میشه خبلی ادم کم حوصله ایه .همشون همینطورن برادرش عموهاش پدرش ژنتیکیه ......باید حرصش رو‌ درنیارم و کاری نکنم که عصبانی بشه ....

گاهی هم زیادی فش میده مخصوصا پشت فرمون  سر این خیلی باهم بحث کردیم اما کار به جایی نرسیده هنوز 

2738

شوهر منم قهر میکنه سر یچیزای الکی ،دقیقا مثل معلم اخلاق رفتار میکنه انگار همه مشکل دارن و فقط خودش خوبه.فوق العاده کند ،اینقدر کاراش طول میکشه که آدم عصبی میشه،بد دهن،دست بزن داره،فوق العاده مغرور،زورگو،رو اعصابه،هروقت صحبت میکنه حتما حتما باید نگاش کنی و بش بفهمونی که حواسم هست و......

شوهرمنم ی سره قهرمیکنه😒 تازه تقصیرخودشم باشه دس پیش میگیره قهرمیکنه بازم😒 خسته شدم البته هنو تو عقدیم شاید بخاطر همش جا هم نیسیمه 🙀

آنان ک میرقصند درچشم کسانی ک صدای آهنگ را نمی شنوند،همیشه دیوانه ب نظر می آیند💃
2706