2752
2734
عنوان

از اخلاقهای بدوناپسندهمسرتون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1309 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دروغگوییش وبی جنبه بودنش

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
وقتی حرف میزنه باید شش دانگ حواسم بهش باشه وگرنه قاطی میکنه. تو رانندگی زود عصبانی میشه.  نارا ...

امیدوارم باهم کناربیاین وخوشبخت باشین کم وزیاد باید ساخت مردا کلا ایراد زیاد دارن خوبه که خودت هم میگی کامل نیستی پس جای امیدواری هست که تغییر کنید

مغروره.لجبازه.بددله.موقع عصبانیت بددهن.نمیتونه بین کارش و زندگیش تعادل اینجاد کنه.گاهی به طرز مسخره و بچگانه ای گوش به فرمان ننه باباشه.زورگوو هم هس😑

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

هر از گاهی یه تیکه کلام جدید میگه بعد انقدددددر اونو تکرار میکنه که عنش دربیاد و فوق العاده بی مزه میشه😑 اخرسر هم بعد چند رو  که میگه با یه دعوا تمومش میکنه  تااا تیکه کلام جدید😐😐😐😐😒😒😒  الان تیکه کلامش چند روزه اینه .. الکی میگیااا😑😑😒😒   فکر کن داری یه جیزی  رو با جدیت تعریف میکنی یهو میگه الکی میگیاااا😐 دلم میخواد خفش کنم🙄

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
مغروره.لجبازه.بددله.موقع عصبانیت بددهن.نمیتونه بین کارش و زندگیش تعادل اینجاد کنه.گاهی به طرز مسخره ...

این غرور ولجبازی مختص اقایونه اینقدر ازخود مچکرن که اصلا فکر نمیکنن ممکنه اشتباه کنن

خانومایی ک شوهراتون زود قهر میکنن ب خدا شوهر منم خیلی بدتر بود

تا تقی ب توقی میخورد قهر میکرد

منم اصلا محل نمیذاشتم خودش آشتی میکرد

انقد براش تکرار کردم ک مردی ک قهر میکنه هیچ جذابیتی نداره ک قهر مخصوص خانوماست ک بعدش بتونن ناز کنن

مردی ک قهر میکنه واقعا خودشو از چشم میندازه و آدمو دلسرد میکنی

مردی ک قهر میکنه واقعا نمیتونه تکیه گاه باشه

ب خدا انقد اینارک بهش گفتم الان دیگه اصلااااااااااا قهر نمیکنه حتی بحث شدیدم کنیم و مقصرم باشه باز خودش باهام حرف میزنه دیگه اصلا قهر کردن یادش رفته

من به دستان خدا خیره شدم😍معجزه شد😍
این غرور ولجبازی مختص اقایونه اینقدر ازخود مچکرن که اصلا فکر نمیکنن ممکنه اشتباه کنن

👍👍دقیقاا.واعتماد به نفس کاذب دارن این مردای ایرانی نمیدونم چراا😑

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706