2737
2739
من شنيدم جن پاهاش مثل سم هست يعني پاهاشم نديده؟؟

من اینو قبول ندارم چون خودم از نزدیک تجربه شون کردم پاهاشون سم نداشت گرد هم نبود 

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین

چون کلاه شنل روسرش بود باتعجب از این که اون کیه و اینجا چیکار داره بهش خیره شده بودم که یهو برگشت بالا و‌رو به من نگاه کرد کلاهش از سرش افتادو یه مرد کچل که پوستش به رنگ توسی کمرنگ بود و قیافه ترسناکی نداشت که بگم غیرعادی بود اما یه طوری نگاهم میکرد که وحشت به دلم مینداخت یهو دست شو اورد سمتم که بکشه منو پایین سریع به سمت عقب رفتم

بچه ها لطفا برای بخشیده شدن گناهام و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین التماس دعا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اینو قبول ندارم چون خودم از نزدیک تجربه شون کردم پاهاشون سم نداشت گرد هم نبود 

😱😱😱تعریف کن برامون

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

که دستش بهم نرسه اما اون هی تلاش میکرد و من جیغ میکشیدم که از خواب پریدم واقعا ترسیده بودم و همش چشمم به پایین تخت بود که بالاخره خودمو راضی کردم خواب بوده و نترسم برای رهایی از افکارو ترسی که داشتم از پنجره به بیرون خیره شدم دیدم که چندتا گربه دارن باهم دعوا میکنن و از اون جایی که پنجره اتاقم همیشه باز بود تا هوای تازه داخل اتاق بیاد صدای ناجور و عجیب غریب گربه هارو میشنیدم

2731
خیلی طولانیه الان هم باید برم ناهار بزارم شاید یه وقت دیگه

هر جا که تعریفش کردی صدام کن. خیلی دوسدارم بشنوم

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
هر جا که تعریفش کردی صدام کن. خیلی دوسدارم بشنوم

منم دوس دارم بشنوم حتما صدام بزنین

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
این خوابی که میخوام تعریف کنم تقریبا واس ۱۰ساله پیش هست و همه چی از همون خواب شروع شدمنو خواهرم که چ ...

ابنکه خودت میگی خواب بوده عزیز کابوس بوده و بختک

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2740

پریشب ساعت3 ونیم شب احساس کردم ک خوابم میاد اصلا بدونیکه تو فکرجن باشم یا چیزی، دراز کشیدم دیدم یهو ی سنگ پرت شد تو قسمتی از اشپزخونه ک خالیه، کل تنم داغ شد باهزار دردسرخوابم برد ساعت5 دوباره بیدارشدم 5وربع دوتا سنگ کوچیک افتاد تو سینک ظرفشویی، دیگ نفسم بنداومد صدای اذان ک اومد یکم اروم شدم دیگ تحمل کردم  تا6ونیم ک همجاروشن شدپاشدم برانماز گفتم برم ببینم اندازه سنگاچقدبوده رفتم هرچقد گشتم چیزی پیدانکردم،بشون میگم میگن توهم زدی میگم بابا بیدار بودم اگ خواب بودم یا تو فکرشون اره میگفتم شماها راست میگین، بنظرتون جن بوده؟ 😫آخه شب، قبل خواب خودم در بیرونی اشپزخونه رو قفل کرده بودم

ﻣﻦ ﯾﮏ ﺁﺭﯾﺎﯾﯽ ﺍﻡ،ﺍﻫﻮﺭﺍﻣﺰﺩﺍﯼ ﻣﻦ ﺍﻟﻠﻪ ﺍﺳﺖ.ﺍﺯ ﺗﺒﺎﺭ ﮐﻮﺭﻭﺷﻢ،ﻭﻟﯽ ﺷﺎﻫﻢ ﺣﺴﯿﻦ ﺍﺑﻦ ﻋﻠﯽ ﺍﺑﻦ ﺍﺑﯿﻄﺎﻟﺐ (ﻋﻠﯿﻪ ﺍﺳﻼ‌ﻡ) ﺍﺳﺖ.ﺍﺯ ﺩﯾﺎﺭ ﺁﺭﺷﻢ، ﻭﻟﯽ ﮐﻤﺎﻧﺪﺍﺭ ﻣﻦ ﻣﺴﻠﻢ ﺍﺑﻦ ﻋﻘﯿﻞ ﺍﺳﺖ.ﺍﻣﭙﺮﺍﻃﻮﺭﯾﻢ ﻫﺨﺎﻣﻨﺸﯽ ﺍﺳﺖ ،ﻭﻟﯽ ﺟﻐﺮﺍﻓﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﺤﺮﻣﯿﻦ ﺍﺳﺖ.ﺷﺎﻩ ﻋﺒﺎﺱ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ،ﻭﻟﯽ ﺷﺎﻩ ﻣﻦ ﻋﺒﺎﺱ ﺍﺑﻦ ﻋﻠﯽ (ﻉ) ﺍﺳﺖ.ﺁﺭﯼ ﻣﻦ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﻢ ﻋﺎﺷﻖ ﮐﺎﻭﻩ، ﻣﺪﯾﻮﻥ ﻧﺎﺩﺭﺷﺎﻩ ،ﻭﻟﯽ ﭘﯿﺎﻣﺒﺮﻡ ﻣﺤﻤﺪ ﺍﺑﻦ ﻋﺒﺪﺍﻟﻠﻪ (ﺹ) ﺍﺳﺖ.قدﻣﺖ ﮐﺸﻮﺭﻡ ﺍﺯ ﻣﺎﻭﺭﺍﯼ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﻪ ﻗﺪﻣﺖ ﺁﻥ ﻣﯿﻨﺎﺯﻡ ﻭ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻫﺎﯼ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﮐﺸﻮﺭﻡ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ،ﻭﻟﯽ ﺗﻤﺎﻡ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻫﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﺍ ﺩﺭ ﮐﻼ‌ﻡ ﻣﻮﻻ‌ﯾﻢ ﺣﯿﺪﺭﮐﺮﺍﺭ،ﻋﻠﯽ ﺍﺑﻦ ﺍﺑﯿﻄﺎﻟﺐ (ﻋﻠﯿﻪ ﺍﻟﺴﻼ‌ﻡ)ﻣﯿﺒﯿﻨﻢ.ﺁﺭﯼ ... ﻣﻦ ﯾﮏ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﻢ ﻭ دوست ندارم ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﺳﻢ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﮐﺸﻮﺭﻡ؛ ﺑﻪ ﺍﻋﺘﻘﺎﺩﺍﺗﻢ ﺿﺮﺑﻪ ﻣﯽ ﺯﻧﻨﺪ..من_یک_آریایی_مسلمانم💙کاربری دوم🤢
بچه ها یه داستان دیگم دارم هرکی میخواد بگم لایک کنه

بگو لطفل منم کلی دارم البته ماله واقعیت خودمه 

ب مادر بزرگم گفتم:تاحالا بابا بزرگ برات گل گرفته          گفت :تمام پیراهن های ک برام خریده گلدار بودن    ب همین سادگی مثبت فکر کنیم    با دلهای پاکتون برای کسایی ک بخاطر جهاز و خونه هنوز نرفتن خونشون دعا کنین و صلوات بفرستین
پریشب ساعت3 ونیم شب احساس کردم ک خوابم میاد اصلا بدونیکه تو فکرجن باشم یا چیزی، دراز کشیدم دیدم یهو ...

ممکنه بلشه و خواسته فقط بترسونتت 

بعضی خونه ها دارن

خونه ماهم داره ولی بی ازاره شده چند بار دیدمش حتی مامانم هم ولی ازاری نرسونده

نگران نباش چهار قل رو بزن ب در ورودی

رعایت کن ک اسیب نزنی بهشون

ب مادر بزرگم گفتم:تاحالا بابا بزرگ برات گل گرفته          گفت :تمام پیراهن های ک برام خریده گلدار بودن    ب همین سادگی مثبت فکر کنیم    با دلهای پاکتون برای کسایی ک بخاطر جهاز و خونه هنوز نرفتن خونشون دعا کنین و صلوات بفرستین

خلاصه یکم نگاهشون کردمو نفهمیدم کی خوابم برد از بعد اون خواب مشکلات من شروع شد چند روز بعد کف اتاق دراز کشیده بودمو کتاب میخوندم احساس کردم یه سایه افتاد روم فکرکردم خواهرمه گفتم باز چی میخوای مهسا ؟؟صدایی نشنیدم کتاب و اوردم پایین و دیدم سایه محو شد

ممکنه بلشه و خواسته فقط بترسونتت  بعضی خونه ها دارن خونه ماهم داره ولی بی ازاره شده چند بار د ...

چرا سنگارو پیدا نکردم پس😫😫

مادرشوهر میگه توهم زدی 😓

من میترسم😭😭😭😭😭

ﻣﻦ ﯾﮏ ﺁﺭﯾﺎﯾﯽ ﺍﻡ،ﺍﻫﻮﺭﺍﻣﺰﺩﺍﯼ ﻣﻦ ﺍﻟﻠﻪ ﺍﺳﺖ.ﺍﺯ ﺗﺒﺎﺭ ﮐﻮﺭﻭﺷﻢ،ﻭﻟﯽ ﺷﺎﻫﻢ ﺣﺴﯿﻦ ﺍﺑﻦ ﻋﻠﯽ ﺍﺑﻦ ﺍﺑﯿﻄﺎﻟﺐ (ﻋﻠﯿﻪ ﺍﺳﻼ‌ﻡ) ﺍﺳﺖ.ﺍﺯ ﺩﯾﺎﺭ ﺁﺭﺷﻢ، ﻭﻟﯽ ﮐﻤﺎﻧﺪﺍﺭ ﻣﻦ ﻣﺴﻠﻢ ﺍﺑﻦ ﻋﻘﯿﻞ ﺍﺳﺖ.ﺍﻣﭙﺮﺍﻃﻮﺭﯾﻢ ﻫﺨﺎﻣﻨﺸﯽ ﺍﺳﺖ ،ﻭﻟﯽ ﺟﻐﺮﺍﻓﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﺤﺮﻣﯿﻦ ﺍﺳﺖ.ﺷﺎﻩ ﻋﺒﺎﺱ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ،ﻭﻟﯽ ﺷﺎﻩ ﻣﻦ ﻋﺒﺎﺱ ﺍﺑﻦ ﻋﻠﯽ (ﻉ) ﺍﺳﺖ.ﺁﺭﯼ ﻣﻦ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﻢ ﻋﺎﺷﻖ ﮐﺎﻭﻩ، ﻣﺪﯾﻮﻥ ﻧﺎﺩﺭﺷﺎﻩ ،ﻭﻟﯽ ﭘﯿﺎﻣﺒﺮﻡ ﻣﺤﻤﺪ ﺍﺑﻦ ﻋﺒﺪﺍﻟﻠﻪ (ﺹ) ﺍﺳﺖ.قدﻣﺖ ﮐﺸﻮﺭﻡ ﺍﺯ ﻣﺎﻭﺭﺍﯼ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﻪ ﻗﺪﻣﺖ ﺁﻥ ﻣﯿﻨﺎﺯﻡ ﻭ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻫﺎﯼ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﮐﺸﻮﺭﻡ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ،ﻭﻟﯽ ﺗﻤﺎﻡ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻫﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﺍ ﺩﺭ ﮐﻼ‌ﻡ ﻣﻮﻻ‌ﯾﻢ ﺣﯿﺪﺭﮐﺮﺍﺭ،ﻋﻠﯽ ﺍﺑﻦ ﺍﺑﯿﻄﺎﻟﺐ (ﻋﻠﯿﻪ ﺍﻟﺴﻼ‌ﻡ)ﻣﯿﺒﯿﻨﻢ.ﺁﺭﯼ ... ﻣﻦ ﯾﮏ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﻢ ﻭ دوست ندارم ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﺳﻢ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﮐﺸﻮﺭﻡ؛ ﺑﻪ ﺍﻋﺘﻘﺎﺩﺍﺗﻢ ﺿﺮﺑﻪ ﻣﯽ ﺯﻧﻨﺪ..من_یک_آریایی_مسلمانم💙کاربری دوم🤢

مادرو خواهرم و صدا زدم و پرسیدم شما بودید و اونا گفتن نه مادرم گفت منو مهسا آشپزخونه بودیم و داشتیم میزو رو آماده میکردیم به روی خودم نیاوردم و نزدیک پنج دقیقه بعد مادرم صدا کرد که داره غذارو میکشه و منم برم برای ناهار بلندشدم و دقیقا کنار دربودم یه ترسی افتاد به دلم و دویدم بیرون اتاق همون لحظه در با شدت پشتم بسته شد…گفتم الانه که مادرم دعوام کنه چرا درو محکم میبندی دیدم صدایی درنیمد ازش گفتم صدارو شنیدید گفتن نه چه صدایی!!دیگه کم کم فهمیدم چه خبره و یه موجودی داره اذیتم میکنه 

اما سعی میکردم نترسم اخه پدربزرگم همیشه میگفت اگر بترسی بیشتر اذیتت میکنن و قوی تر میشن.

این موضوعات ادامه داشت و به کسی نمیگفتم چون میدونستم پدرو مادرم اعتقادی ندارن و بدتر بهم میگن توهمی
چندسالی میگذره و منم عادت کردم اما شب ها موقع خواب سوره ناس رو میخونم یه شب خواب دیدم 

2706