2752
2734
هیچی از داییم نمونده بود خودشو با نفت اتیش زده بود بعد این جریان که تو روحیه هممون تاثیر گذاشت خونمو ...

شک داری؟چرا😢

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

جنه دانشگاه میرفته؟😂

پرونده نداشته تو دانشگاه؟شناسنامه و اینام حتما داشته.

4 سال باهاش بوده😬

قشنگ معلومه داستان دروغی بیش نیست.

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
من تعریف کنم؟

منتظریم

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

این خوابی که میخوام تعریف کنم تقریبا واس ۱۰ساله پیش هست و همه چی از همون خواب شروع شدمنو خواهرم که چهارسال ازمن کوچیکتر اتاق مشترک داشتیم و تخت خوابمونم دوطبقه بود طبقه بالا من میخوابیدم و طبقه پایین خواهرم….اینم بگم دختر نترسی بودم و ازوقتی یادم میاد جای خوابم با والدینم جدا بود دوس داشتم اتاق خودم بخوابم

بچه ها لطفا برای بخشیده شدن گناهام و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین التماس دعا

تختم کنار پنجره بزرگ اتاق خواب بود و از جایی که منم طبقه دوم تخت میخوابیدم راحت میتونستم از کنار بیرون و ببینم (خونمون آپارتمانی بود و ما طبقه۴میشستیم)طرفای ۵صبح بود از خواب بدی که دیده بودم نفس زنون از خواب پریدم یاد خوابم افتادم که یه مرد شنل پوش(رنگ شنلش سیاه بود) قد بلند ایستاده پایین تخت و سرشم پایین طوری که چهره اش معلوم نیست.

بچه ها لطفا برای بخشیده شدن گناهام و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین التماس دعا

منم یکی خوندم البته اون خارجی بود این که پسره با دختر یه جن ازدواج میکنه بچه دار میشه و تمام اون سالها تو اتاقش باهاش بوده و هیچ کسی نفهمیده بود و هر چی مادر پسره اصرار میکنه که ازدواج کن قبول نمیکنه و میگقته من خودم زن دارم تو اتاقمه ولی همه فکر میکنن دیوونه شده تا یک روز مادر پسره عصبانی میشه و بعد از یه دعوای مفصل اتاق رو آتیش نیزنه و میگه کو کی اینجاس و مرده به چشم خودش میبینه که زن و بچه اش برای همیشه از پیشش میرن و اونم دیوونه میشه بعد از یک سال خودکشی میکنه

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
2706