2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دکتر نمیومد اخر یه روز پاش و گذاشت تو یه کفش ک میخوام برگردم روستا هرکاری کردیم نره نشد برگشت روستا یه شب خانواده امون میرن عروسی تو روستا و داییم توخونه تنها میمونه و وقتی خانواده برمیگردن خونه فقط با چربی های باقی مونده از داییم که خودشو اتیش زده بود مواجه میشن .

بچه ها لطفا برای بخشیده شدن گناهام و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین التماس دعا

4سال با جن دوس بوده جل الخالق

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
دکتر نمیومد اخر یه روز پاش و گذاشت تو یه کفش ک میخوام برگردم روستا هرکاری کردیم نره نشد برگشت روستا ...

هییییییییییی وای بر من

تک فرزندی ک دوست نداره از تک فرزندی در بیاد😁😌  فرفری مامان بابامم 💕
2740
دکتر نمیومد اخر یه روز پاش و گذاشت تو یه کفش ک میخوام برگردم روستا هرکاری کردیم نره نشد برگشت روستا ...

😳😳

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

وای چربی مگه باقی میمونه؟😳

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            

هیچی از داییم نمونده بود خودشو با نفت اتیش زده بود بعد این جریان که تو روحیه هممون تاثیر گذاشت خونمون عوض کردیم و هرچند ماه مجبوریم بریم پیش روانپزشک کاش حرف خالم که میگفت این دختر به ادمیزاد نرفته وقبول میکردیم ولی هیچ چیز غیرطبیعی جز وقتی که چادرشو سرش میکرد اون قد بلند یهو قوز میشد ما ازش ندیدیم این داستان بود البته من خودم‌ شک دارم اونی که کنارم بود ادمیزاد بوده یانه ولی تا مدت ها فکرمو درگیر کرده بود.

بچه ها لطفا برای بخشیده شدن گناهام و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین التماس دعا
اون اقا هم با تعجب میزاره و اینا میبینن که همه چی واقعا عین گفته ها داییم حتی خواهرمم گفت من شاهدم ک ...

یاد فیلم اویک فرشته بود افتادم.اقای سرابی

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده