2733
2734
عنوان

خواستگاری رفتن داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2871 بازدید | 103 پست
نه عزیزم مادرش میگفت الا بلا باید دختر خواهرشو بگیره چون سن دختره رفته بود بالا میخواست فداکاری کنه ...

اااهان

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد... خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
چی بگم والا من برا خودم دقیقا همین مسئله پیش اومد اتفاقا از چشم و ابروی طرف هم متوجه نشدم چون واقعا ...

خوب دیگه وقتی تا سه روز تماس نگرفتن یعنی منفی و خوب فامیل و اشنا بودین تماس گرفتن برای عقد 

و یه نکته مثبت دیگه هم تماس نگرفتن داره که جویای جواب دختر هم نمیشن و این احتمال میره که اگر تماس گرفتن جواب دختر هم شاید منفی بوده الان مادر دختر قرار گذاشته درصورتیکه این طرف اصلا نمیخواد و میگه نمی ره با دختر صحبت کنه درصورتیکه اونا اوکی دادن 

حالا جالب بود بعصی ها می‌پسندن تماس بگیرن و دلیل اینکه دختر رو نپسندیدن هم بگن تا دختر اگر قابل رفع هست رفعش کنه خیلی ها هم اینجوری می پسندن خیلی ها مثل شما تماس می پسندن یه مزایایی داره یه معایبی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
انقدر زورم میاد از این پسرا خب خودتون دختره مورد نظرتون پیدا کنین

تو کجا ؟ پارک ؟ خیابون ؟ چطوری؟ بعد اون دختر خانم از کجا بفهمه قصد اون پسر ازدواجه؟ 

حداقل اینطوری خانواده ها در جریانن ، ی جلسه هم برن بیرون تا با رفتار هم آشنا بشن بهتره ، نه کاملا سنتی نه خیلی مدرن 

منم زیاد بودم😁 نه واقعا دور از ادب نیست البته خب روحیات و نظرات فرق داره دیگه ازدواج تعارف نداره ...

خوب دیگه میگن طرف خوشش اومده باشه ما تو رودروایسی میمونیم و زمانش سه روزه تا سه روز تماس نگرفتن منتفیه

2740
زنگ زده همینا را گفته مادرم مادرش اجازه نداده

پس دیگه معلومه از اون سماجتای بیخود داره میکنه که واقعا در شان دختر نیست اینکارا

باید الان دیگه مادرتون رک بگن ببخشید پسرمون راضی به صحبت مجدد نمیشه وقتی میگه نپسندیدم دوباره صحبت کردن برام مقدور نیست   والا چقد بعضیا شان دخترشونو میارن پایین مرسیییییی اه

خوب دیگه وقتی تا سه روز تماس نگرفتن یعنی منفی و خوب فامیل و اشنا بودین تماس گرفتن برای عقد  و ...

من که خیلی بدم اومد عین گاو اومدن و رفتن دیگه هم مادر پسره رو هر جا میبینم حتی محلشم نمیزارم 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .

حالا برادرتون ی جلسه احترام بزاره برای اون خانواده برو بیرون با دختره ، سو تفاهمیه ک پیش اومده ، کاریه ک شده ، الان دوباره مادرتون زنگ بزنه بگه نمیخواد پسرم بره بیرون با دختر شما خیلی زشته 

2706