2752
2734
عنوان

خانوما بیاین خیلی دلم گرفته

60 بازدید | 14 پست

چند سال از خدا یه بچه میخوام چرا نمیده 😕

این ماه تو روزای تخمک گزاری اقدام کردم  علائم بارداری هم داشتم  سه روز هم تاخیر داشتم حتی ب بقیه هم گفتم شاید باردار  باشم امشب پریود شدم  ابروم رفت  همه اطرافیانم خوشال بودن 😢😢😢😢😢 انگار دیگه لیاقت بچه ندارم   کاش  ب بقیه نمیگفتم خیلی فکرم درگیر بچه س    حالم خیلی بده   بغض دارم  

این چه حرفیه چرا آبروت رفت خوشگلم؟ اشکال نداره من مطئنم که حتما به خواستت می‌رسی. مطمئن باش تو لیاقت مادر شدن رو داری! خودتو ناراحت نکن

دردی که تو رو نکشه، قوی ترت می‌کنه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

مرکز درمانی ناباوری مام یکی از بهترین مراکز هاس برو حتمااا نتیجه میگیری. تاکیید کن دکتر نصر رو ببینی. اکثرا لندنه ولی همراه میاد ایران سر میزنه

ای جانم .خدا به اونی که نمیخواد بچه میده و اونی که دوست داره بچه دار بشه ...... واسه درمان اقدام کرد ...

اره  دکتر رفتم  گفتن لوله سمت راستت مسدوده چپ بازه 

کجاست کدوم شهره من مشهدم

تهرانه گلم ولی از همه جاااا میان ارزشش رو داره. نتیجه گرفتی لطفا برای منم دعا کن به خواستم بپرسم♥️🥹

تهرانه گلم ولی از همه جاااا میان ارزشش رو داره. نتیجه گرفتی لطفا برای منم دعا کن به خواستم بپرسم♥️🥹

باشه عزیزم ان شاءالله نتیجه بگیرم ولی خیلی نا امیدم    دلم میخواد گریه کنم  یه عالمه 

باشه عزیزم ان شاءالله نتیجه بگیرم ولی خیلی نا امیدم    دلم میخواد گریه کنم  یه عالمه& ...

اصللااا تا امید نباش خوشگلم من خیلی دیدم تو اون مرکز که نتیجه گرفتن تو گوگل بزن اینستاش میاد کلییی انگیزه و امید پیدا می‌کنی🥹♥️

2706