2752
2734

مادر شوهرم و‌ پدرشوهرم پیر هستن پارسال یکی از پسراش ( مجرد بود)  فوت کرد . الان یکساله سیاه پوشیدن و هفته بعد سالگردشه ما هم تهرانیم  باید بریم شهر اونا .

رسم و رسومات رو زیاد بلد نیستم به نظرتون برای پدر و مادر شوهرم لباس بگیریم ببریم یا بریم اونجا با بقیه بچه هایش پول بزارن رو هم همه با هم بخرن ؟ 

اگر ایده و نظری دارید  بگید لطفا . 

این نیز بگذرد .....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

بله حتما اینکارو بکنید

هم برای پدرشوهر هم مادرشوهر دوتا لباس بخرید باید چهلم اینکارو میکردید نه که یه سال بگذره

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت

خودت بخر و حتما بخر

یه لباس رنگ مثلا کرم اینا که جیغ هم نباشه

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇
دیگه یه لباس چیه ک پول بزارید رو هم بعد بخرید

پیراهن محلی می پوشه مادر شوهرم و پارچه هاشون گرونه . بالای یک میلیون تومان میشه . البته بحث پولش مطرح نیست در کل میگم همه باهم بخرن یا هر کی جدا بخره

این نیز بگذرد .....
بله حتما اینکارو بکنید هم برای پدرشوهر هم مادرشوهر دوتا لباس بخرید باید چهلم اینکارو میکردید نه که ...

عموهای شوهرم چهلم  این کارو کردن قبول نکردن .

این نیز بگذرد .....
2706