2737
2739
عنوان

خواستگاری رفتن داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2862 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که خیلی بدم اومد عین گاو اومدن و رفتن دیگه هم مادر پسره رو هر جا میبینم حتی محلشم نمیزارم  

بی خواستگار که نیستی بعد هم میشه احتمال داد برگ برنده زیاد داشتی که دیگه نیومدن همیشه هم به معنای ضعف دختر نیس هیچ تعهدی هم به هم نداشتین

بهش گفتیم  میگه خیلی از دختره و خانوادش بدش اومده

گلم مودبانه بگید به خانواده دختر خانم. تو رودروایسی رفتن و بعد جلسه دوم این حرفا رو شنیدن سخت‌ترش میکنه.

بعدم گناه داره. این دختر برای جلسه ی دومی وقت میذاره که پسر از قبل میدونه قراره وقت دختر رو تلف کنه و بگه نه.

به حرف برادرتون گوش کنید. حق‌الناس فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست. اتلاف وقتشون هم هست. تو رودروایسی با خلق خدا زیر دین به این بزرگی نرید.

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2731
بی خواستگار که نیستی بعد هم میشه احتمال داد برگ برنده زیاد داشتی که دیگه نیومدن همیشه هم به معنای ضع ...

دقیقا همینه به خالم گفته بودن شرایط دختره خوب بود میوفتاد تو سختی و طاقت نمیاورد خیلی خوب بود همینو زنگ میزدن میگفتن .و گرنه زنی که الان براش گرفتن از هر لحاظی هم چهره هم خانواده هم تحصیلات واقعا از من پایین تره حرف من نیستا کل فامیل میگفتن .بحثم اصلا بی خواستگاری نیست بحث اینه که کارشون زشت بود .بیخیال دیگه بحث نکنیم حرف خوب بزنیم 😍

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
سلام ، به چه علت نپسنیدید؟ 

گیگفت خیلی پر رو بود

حاضر نبود درسش را تو شهر خودمون ادامه بده

حتی میهمانی هم نمی گرفت

گفته بود این های تصمیم هایی که به خودم مربوطه به همسرم ربطی نخواهد داشت

بعد تو جلسه خواستگاری مامانم میگفت داداش دختره یک مقدار بی ادبی کرده بود

زنگ بزنین بگین استخاره کردیم بد اومده! من نمیدونم این چه کاریه میان انقدر خودشون و دخترشون رو ...

استخاره. کردیم بد اومد ناجوره 

خب بگن قسمت نبود انشاالله دخترشون خوشبخت بشه

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند

تعارف که ندارین حرف سر یه عمر زندگیه شما خودت زنگ بزن بگو گویا دختر خانم شما و برادر من مناسب همدیگه نیستن ان شالله که دخترتون خوشبخت بشه. به همین راحتی. من خواستگار که برام میومد و پسند نمی کردن مادر پسر همین جمله میگفت چه قدر ما خوشمون میومد میگفتیم چه قدر خانواده با شخصیتین.

2740
استخاره. کردیم بد اومد ناجوره  خب بگن قسمت نبود انشاالله دخترشون خوشبخت بشه

اتفاقا محترمانه ترین چیزیه که میشه گفت اینجوری به دخترم بی احترامی نمیشه میگن مذهبین به این چیزا اعتقاد دارن!

فکر کن همینجوری زنگ بزنی خونه مردم بگی خواستم بگم قسمت نبوده خوشبخت بشن!!! اعتماد به نفس اون بنده خدا که له میشه!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
اتفاقا محترمانه ترین چیزیه که میشه گفت اینجوری به دخترم بی احترامی نمیشه میگن مذهبین به این چیزا اعت ...

با گفتن استخاره کردیم بد اومد

هم اعتقادات اون بندگان خدا ضعیف میشه

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
با گفتن استخاره کردیم بد اومد هم اعتقادات اون بندگان خدا ضعیف میشه

شما فکر کنم اقا هستین واسه همین نمیتونی خودتو جای دختر و خانواده اش بزارین و حسشون رو در این مواقع درک کنین! خیالتون راحت باشه اعتقاداتشون ضعیف نمیشه ادم واسه هزار تا مساله استخاره میکنه خوب و بد میاد چه ربطی به اعتقاداتش داره!  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
ندیده بود دختر را رفت صحبت کرد خوشش نیومد یعنی اگر نپسنده توهینه

ارع خیلی خودتو بذار جای اون دختر

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
دقیقا همینه به خالم گفته بودن شرایط دختره خوب بود میوفتاد تو سختی و طاقت نمیاورد خیلی خوب بود همینو ...

بی خواستگار که گفتم باز یه دلیل داره چون میگن دختر خواستگار داره بهرحال ما دیگه بگیم منتفیه خودمون رو کوچیک کردیم شاید نظر روی ما نباشه و جوابشون منفی باشه

شما که دلیل رو هم گفتن به خاله 😐 نه دیگه حرفی نیست 

بی خواستگار که گفتم باز یه دلیل داره چون میگن دختر خواستگار داره بهرحال ما دیگه بگیم منتفیه خودمون ر ...

نه عزیزم بعد عقد گفتن ما رو که کلا ادم حساب نکردن 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .