2733
2739
عنوان

پاهای چاق

901 بازدید | 86 پست

باشگاه رفتم رونمو لاغر کنم ،پاهام درشته .

ولی با ورزش درشت تر سفت شدددد

یاحسین 😓😓🥲

رژیمم رعایته ها 

چرا پاهام کلفت شده اخه زشته بخدا

اها راستی چاقی پایین تنه دارم فقط اونم ژنتیکی … 

خانوما پیاده رویم داریم ، بنظر شما چه روش هایی دیگه هست برای لاغری ران 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا خدا چیزیو که دوس نداریم میده حالا من لاغره پاهام ناراحتم

خواهر منم مثل تو هر جا میبینه یکی پاها و رون درشت داره میگه دختره رو ببین چه رون هاش درشتههه😂😂عین مردای هیز نگاه به رون و پاها دخترا میکنه ببینه مال کی درشته😁

درخواست دوستی رد میکنم 
خواهر منم مثل تو هر جا میبینه یکی پاها و رون درشت داره میگه دختره رو ببین چه رون هاش درشتههه😂😂عین ...

منم عاشق درشت بودنم زنارو با حسرت نگاه میکنم پاهام عین چوبه

برا شفای بچم دعا کنین
2738

منم فقط رونم چاقه اصلا شکم و کمر ندارم بازوهام لاغره ولی رونم چاقه پیاده روی هم زیاد دارم خونم طبقه سوم بدونه اسانسوره روزی ۶ بار پله هارو بالا پایین می کنم ولی باز حس میکنم دارم چاق تر میشم

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
منم فقط رونم چاقه اصلا شکم و کمر ندارم بازوهام لاغره ولی رونم چاقه پیاده روی هم زیاد دارم خونم طبقه ...

دقیقا منم ژنتیکی شکم پهلو ندارم 

پیاده رویم دارم باشگاهم رفتم رعایت رژیمم 

پاهام چاااااق شد البته درشت شد نه شل و بی ریخت 

وای شلوارام زود پاره میشه 

چشای مردم من خیلی بدم میاد 

باورت نشه شاید من نشستم گریه کردم بارها براش

اول اینو بگم که این روش هایی که الآن میگم در واقع به نوعی شکنجه دادن بدن محسوب میشه و از نظر پزشکی مورد تایید نیست🤣🤣🤣😅

بدن ورزیده با ورزش فقط عضلانی تر میشه، باید ورزش رو بذاری کنار یا به حداقل برسونی تا ماهیچه‌هات شل بشن

و با رژیم گرفتن کاری کنی که بدنت به ماهیچه‌سوزی بیوفته تا لاغر بشه ولی اون موقع هم پوست پا شل و آویزون میشه

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
اول اینو بگم که این روش هایی که الآن میگم در واقع به نوعی شکنجه دادن بدن محسوب میشه و از نظر پزشکی م ...

یکی بهم میگفت پاهاتو برن ب دیوار 

ضربه بزن ب پاهات 

بنظرت حقیقت نکفته ؟

2706