2733
2734
عنوان

پاهای چاق

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 86 پست
نکنی این کارو هااا داغوووون میشی! سیاتیک پاهات نابود میشن میزنن به کمر اون روش هایی که من گفتم ف ...

آفرین پروتئین مصرف می کنم اصلا لاغر نمیشم ولی چیز نامفید میخورم لاغر میشم 

چرا اینجوریم ؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آفرین پروتئین مصرف می کنم اصلا لاغر نمیشم ولی چیز نامفید میخورم لاغر میشم  چرا اینجوریم ؟؟؟

چون ماهیچه‌های بدن همه از جنس پروتئین هستن و چاقی شما از جنس چربی نیس، از جنس ماهیچه‌ای هست

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2731
خیلی خیلی درکت میکنم منم بغل ران هام عین دوتا توپه منم خیلی گریه کردم خیلی حسرت لباسارو خوردم‌ ‌&nbs ...

آفرین مثل بادکنک کناره های ران 

ورزش ‌که منو لاغر نکرد خودمو بکشم شاید چند سانت لاغر شم 

آخرین راه همون لیپو که من میمرم زیر اون عمل

چون ماهیچه‌های بدن همه از جنس پروتئین هستن و چاقی شما از جنس چربی نیس، از جنس ماهیچه‌ای هست

برای همینه پروتئین میخورم چاق میشم 

ولی کیم و ابمیوه چاقم نمی کنه عجیبه پروتئین سریع حجیمم می منه

چه راهی براش هست اخه

2706