2733
2734
عنوان

خواستگاری رفتن داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2872 بازدید | 103 پست
خداحافظی رو که دارن ولی ایا شما به فروشنده مستقیما میگی من مانتوهاتون رو نپسندیدم؟   وقتی ...

حالا لزوما لازم نیست رک بگن نپسندیدیم میتونن با لحن خوب و دیگه جوری درست بپیچونن نه اینکه ول کنن برن .والا من به عنوان یه دختر اگه کسی بیاد خواستگاری و بعد محو شه حالم به هم میخوره از این رفتار .راستی دعوا هم با هم نداریم خیلی عادی داریم صحبت میکنیم میشه چماقت رو بزاری زمین عزیزم 😁

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
خداحافظی رو که دارن ولی ایا شما به فروشنده مستقیما میگی من مانتوهاتون رو نپسندیدم؟   وقتی ...

بله زنگ نزدن همون معنیو میده.ولی اینجوری شاید دختر و خانوادش تا مدت ها منتظر باشن و برای من به شخصه خوشایند نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوبه گفتم مانتو دختر رو کردن مانتو و مادر دخترم  فروشنده

اتفاقا منم از رو مثال شما جواب دادم 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2731
خواستگاری رفتن به همین معناست خب میری ببینی می پسندی یا نه؟!!؟ از طرف دخترم همینطور 

تا اونجا ک ما دیدیم رفت و آمد واسه همینه ک پسر بدونه خوشش میاد یا ن ک اگه خوشش نیومد ناراحتی و له شدن غرور کسی پیش نیاد

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
این خواستگاری و‌معرفی و اینا اشتباهه زمانه گذشته   به قول هلاکویی  مگه دختر کالاس خو ...

خب دیگه تو فرهنگ ما اینجوری هست تا حدودی چون خیلی از دختر پسرا خودشون اهل دوستی و رابطه قبل از ازدواج نیستن

خیلی از ازدواجای این مدلیم باعث عاقبت بخیری و خوشبختی شدن اتفاقا

بعدم معرف معمولا کسیه که هر دو طرف و خانواده رو میشناسه فکر میکنه بهم میان که معرفی میکنه خودشونم قبل از خواستگاری معمولا ی اطلاعاتی بهم میدن تلفنی بعد همو میبینن بنظر من که چیز بدی نیست البته اگه جلسه اول پسرشونم ببرن با خودشون ولی اگه فقط مادرشوهر خواهر شوهر برن آره همون احساس بد به آدم دست میده

هرچند خیلیاهم این کارو انجام میدن و دلایل خودشونم دارن

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
حالا لزوما لازم نیست رک بگن نپسندیدیم میتونن با لحن خوب و دیگه جوری درست بپیچونن نه اینکه ول کنن برن ...

خوب دیگه دوستان هم گفتن  ما  با چشم و ابرو داداش متوجه میشیم پسندیده یا نه نپسندیده بود میگم ایشالا دخترخانمتون خوشبخت بشن همین ولی چون تماس مجدد تو فرهنگ ما یعنی تمایل به ادامه خیلی تو ذوق میزنه مثلا همین خانم تا تماس گرفتن بریده و دوخته. 

تا اونجا ک ما دیدیم رفت و آمد واسه همینه ک پسر بدونه خوشش میاد یا ن ک اگه خوشش نیومد ناراحتی و له شد ...

منم همینو میگم حالا بعضی قبل خواستگاری رفت و امد می کنند بعضی هم جلسه اول خواستگاریشون اشنایی و معارفه است. که پسر و دختر همونجا می توانند نپسندیدن رد کنند 

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد... خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
خوب دیگه دوستان هم گفتن  ما  با چشم و ابرو داداش متوجه میشیم پسندیده یا نه نپسندیده بود می ...

چی بگم والا من برا خودم دقیقا همین مسئله پیش اومد اتفاقا از چشم و ابروی طرف هم متوجه نشدم چون واقعا از دبیرستان عاشقم بود  حدس بزن چی شد ؟رفتن پیداشون نشد زنگ زدن برا عقد پسره دعوتمون کردن حالا به نظرت کدوم بی ادبیه ؟

چی بگم والا من برا خودم دقیقا همین مسئله پیش اومد اتفاقا از چشم و ابروی طرف هم متوجه نشدم چون واقعا ...

عاشقت بود و رفت دیگه پیداش نشد؟؟؟؟؟؟؟ اون فقط زن می خواسته چیزه دیگه ای واسش مهم نبوده 

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد... خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

به نظرم اینکه بگین نپسندیدیم خیلی قشنگ نیست

بهتره دوباره زنگ بزنید بگید ببخشید پسرمون معیارهاشون مطابقت نداشته با دخترخانومتون انشالله خوشبخت بشن 

یا اینکه یه بار دیگه برادرتون بره بیرون و خودش به دختر خانوم بگه

عاشقت بود و رفت دیگه پیداش نشد؟؟؟؟؟؟؟ اون فقط زن می خواسته چیزه دیگه ای واسش مهم نبوده 

نه عزیزم مادرش میگفت الا بلا باید دختر خواهرشو بگیره چون سن دختره رفته بود بالا میخواست فداکاری کنه .منم اون موقع نمیدونستم بعد عقدشون فهمیدم چون از سمت پدری فامیل مان اینا هیچی ام از خودشون ندارن همه چی مال مادرس 

نه عزیزم من تو خیلی جلسات خواستگاری بودم دور از ادبه نظر منفی رو اعلام کنن اگر بنا به اعلام باشه خان ...

منم زیاد بودم😁

نه واقعا دور از ادب نیست البته خب روحیات و نظرات فرق داره

دیگه ازدواج تعارف نداره که بخوای انقدر مسئله رو بپیچونی دو نفر همو میبینن ببینن به دل هم میشینن یا نه حالا یکی نتونست با طرفش ارتباط برقرار کنه که گناه نکرده بنظرم دخترا باید رو اعتماد بنفسشون کار کنن

وای بنظر من این خیلی ناراحت کننده تره یکی بیاد بعد بره پیداش نشه مخصوصا اگه دختره خوشش اومده باشه همش میگه امروز زنگ میزنن فردا زنگ میزنن😕

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2706