2737
2739
مهریه هاتون رو تا حدی که بهش نیاز دارید بگیرید ، از خدا خوشبختی بخوایید ببینید خیلی بیشتر از اون مهر ...

چرا نفرین میکنی الان من بخاطر خیانت همسرم بخوام مهر طلاق بزنم به شناسنامه اش باید منتظر بدبختی باشم شما مشگل مهریه نداری ولی منی که الان هیچی ندارم طلاهامم ازم گرفته یه دو تومن پول ندارم برا خودم خانوادمم وصعشون خوب نیست نیاز دارم پس نمیتونم بعد طلاق برم هرز گی کنم خرجم بدم با پولی که حقمه زندگی میکنم شوهرم یه روز میگفت زن در مقابل مهریه خودشو به مرد میفروشه پس با این توصیف حقشه تا اخرش بده

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
چه گناهی کرده طلاقش داده دختر خوب ؟ نتونسته باهاش زندگی کنه ، اونم شکست خورده ، اونم بی آبرو شده ، چ ...

همه چیز یه طرف... 

عزیزم مهریه یه موضوع مذهبیه! و لزوما منوط ب طلاق دادن یا گرفتن نیست... 

طلاق هم همین طور... خدا خودش گفته هرکس بخواد طلاق بده باید مهریه و سایر حقوق زن رو بده... باااید بده... تازه هبه هم خدا توصیه کرده ب زن بدهید... 

احکام رو قرو قاطی نکنید...

شما هم خدا شوهرت رو نگه داره احتمالا این موقعیت خوب بخاطر بخشش اون موقع ات بوده اما اگر نمیبخشیدی هم اتفاق بد برات نمیوفتاد... 

از خدا دلسوز تر به بنده اش نیست... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو هم خیلییییی راحت طلاق دادن  پونصد تا مهرم بود  بخشیدم  شوهر. مثل ماه خدا گذاشت ...

خیلی بی ادبی داری حرف میزنی واقعا چرا راحت دل میشکنی من خودمم به این خانوم گفتم ببخش ولی شما خیلی بد حرف میزنی

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
روانی بودن بهتر از فاحشه شرعی بودنه که اسم زن متاهل رو گذاشته رو خودش ...  حالا بشین حساب کن ا ...

وای شما چرا اینجور حرف میزنی بنده خدا داری تهمت فاحشه رو بهش میدی گناه داره نگو 

2728
یعنی بعد از ازدواج هم میشه باز مهریه گرفت 

تحت هرررررررر شرایطی مهریه مال زنه و قانونا تعلق میگیره بهش

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.

بچها الان درمورد فیلتر،شکن تاپیک زدم

اگ سراغ دارین بیاید بگید توروخدا

گرگ  باش...       هیچی دیگه همین!       اصن به من چه؟!     مرغ باش تخم بزار!!! والا!😂        اگر مخالفی ریپلای کن اما توهین نکن قضاوت نکن بهم تهمت نزن برچسب نزن فقط مث آدم نظرتو بگو. بودن کسایی که هم تهمت زدن هم الکی قضاوتم کردن،اگر هیچی نگفتم بخاطر احترام نبوده بخاطر نترکیدن کاربریم بوده.پس کاربر تهمت زن،عقده تو سر من خالی نکن.مرسی اه      اهالی محترم سایت،میدونم پدرمادراتون قدیسه هستن،میدونم کل پدرمادرای دنیا امام زاده هستن.اینهمه تربیت غلط و عقده ای تو جامعه هم من هستم،کودک آزار من هستم،ظلم کننده به حیوانات من هستم.همه اینارو میدونم.اگر من نظری دادم درمورد پدری که ظالمه مادری که مادر نیست،شما اظهار فضل نکن در جوابم.دید تو با من فرق داره.دیدم به چشمم یتیماییو که دوتا ملک عذاب به اسم والدین دارن.پس نه من میتونم تورو قانع کنم،نه تو منو.پس،دوست عزیز،قدیسه هاتو تو سر منو امثال من نکوب.آفرین.        عاشق حیواناتم اما معتقدم که سگ نجسه. این به این معنی نیس که دشمنی دارم با سگ، بلکه معنیش اینه که توی خونه ام نمیارم. اگر مسائل روان شناختی/شخصیتی براتون پیش اومد،بپرسید میتونم کمکتون کنم.
جادویی دعایی چیزی بده ب خوردش 

عزیزم یچیزی بگم؟واقعا سخته...خودمم متاهلم..تو هم با هزار جور ارزو عروسی کردی رفتی خونش ...وای ادم تا ماتحتش میسوزه شوهرش طلاقش بده...میدونم اون لحظه دلت نمیخاست از خونت از زندگیت از جهازیه ای که با هزار جور ارزو بردی خونش ساده بگذری..

وای فکرشم ادمو دیونه میکنه...روزی که رفتی جهازتو جمع کنی فکر کنم بدترین روز زندگیت بود..از همه بدتر فکر حرف مردم و فامیل...تو خیلی سختی کشیدی..اونم خودش طلاقت داده پس مهریتو کامل بگیر..نوش جونت عزیزم..

عزيزم٨٠ميليون

خب خوبه دعا کن منم بتونم همین مبلغ رو بگیرم

2738
عزیزم یچیزی بگم؟واقعا سخته...خودمم متاهلم..تو هم با هزار جور ارزو عروسی کردی رفتی خونش ...وای ادم تا ...

😭😢😭😢اره سر جهیزیم خیلی ازیت شدم خیییلیی .بعدشم سه سال ب سختی ازشون مواظبت کردم فرشام خراب شد ولی از پشت بوم اب ریخت روشون کلا پوسیده شدن 

😭😢😭😢اره سر جهیزیم خیلی ازیت شدم خیییلیی .بعدشم سه سال ب سختی ازشون مواظبت کردم فرشام خراب شد ولی ...

اخی...میدونم...منم شوهرم اوایل ازدواجمون خیلی اذیتم میکرد مدام از طلاق میگفت...منم خونه زندگیمو دوست دارم..وسالای خونمو دوست دارم..وسایلایی که مامانم از وقتس من راهنمایی میخوندم خورد خورد میگرفت برام...

وای فک کن سر هر بحثی..منو سوار ماشین میکرد توی خیابون همش داد میزد سرم..توی ماشین تحقیرم میکرد میگفت میبرمت میندازمت خونه بابات..نمیخامت فلان بهمان...و من هربار میمردم و زنده میشدم..

ولی چند ماه بعد دیگه کارد به استخونم رسید خانواده هارو کشوندم وسط..چون نمیتونسم تحمل کنم ...

اخی...میدونم...منم شوهرم اوایل ازدواجمون خیلی اذیتم میکرد مدام از طلاق میگفت...منم خونه زندگیمو دوست ...

جدا شدی

جدا شدی

نه بابا..خانواده ها رو کشوندم وسط...بابامم تهدیدش کرد..و خلاصه دیگه حرفای طلاق اینا نمیزنه...البته دعواهامونم سر بقیه بود سر خانوادش..سر فتنه های مادرشوهر و خارشوهر و برادرش...منم حق داششتم ولی حقو میداد به اونا...اخرین بار خونه ی مادرشوهرم جلو مادرش بهم همه چی گفت سرم داد میزد منم ماه سوم بارداریم بودم..درو باز میکرد میگفت گمشو بیرون..مادرشم ته دلش خوشحال بود..معلوم بود اصلا...

حالا بزار بگم سر چی این علم شنگه رو درست کرده بود..سر فتنه گری همسایمون..همسایم از من به مادرشوهرم حرفای بیخود میزد...منم گفتم چرا مادرت اجازه میده پشت عروست این حرفا رو بزنه..اونم گفت به مادرم توهین میکنی..منو به زور برد خونه مادرش و کلی اونجا دعوام کرد...منم باردار خیره سرم..

اومدیم بعدش خونه..منم زنگ زدم به مادرپدرم اومدن و بهش گفتم تو هم مادرپدرتو بیار..خلاصه کلی بحث شد..بابامم دیگه صبرش تموم شده بود اخه میدونس اینا اذیتم میکنن..بابام گفت یه بار دیگه دخترمو اذیت کنی طلاقشو میگیرم..اینم ترسید و  یگه فعلا حرفی نمیزنه از طلاق اینا