2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اوووف...ایکاش پدرمادرایادمیدادن ب بجه هاشون ک انقد ضعیفو مظلوم نباشن...شاید اگه جای بعضیاتون بودم الان تو زندان بودم ..چقدر خانومید..چقد صبر دارید یا شایدم چقد ناتوان 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
دوران عقد خوبه..اگه خانواده شوهر بزارن... همش سر خریدا و طلا اینا سنگ مینداختن جلومون..اه منم دوران ...

منم چن ماه اولش خوب بود کلی برام لباس وطلا وکادو میخرید میاورد انقدر مهربون بود ولی بعد چن ماه دیگه خراب شد الان دوسال ونیمه عقدم از عید فطره دیگه قهره باهام آبان دادگاه مهریه داریم البته قبلشم قهرمیکردا

اوووف...ایکاش پدرمادرایادمیدادن ب بجه هاشون ک انقد ضعیفو مظلوم نباشن...شاید اگه جای بعضیاتون بودم ال ...

صبر نه....ناتوانیم بخدا...همش نگران حرف مردم و فامیل..همش نگرانه انگه مطلقه بودن و کلی چیزای دیگه...نبود حامی و نبود پول انچنانی..مجبوریم به سازش

2738
دقیقا بنظرم داری نامردی می‌کنی ، طلاق که گرفتی الآنم از شوهرت راضی هستی ولش کن بذار دسترنجش مال خودش ...

من در عجبم از شما زنا 

وقتی ی جا هم قانون برای شماست و ب نفعتونه خودتون استفاده نمیکنید!!!!

حالا چون شوهر کرده باید چشمشو ببنده ب روزای ک هدر رفت اذیتایی ک شد؟

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
من در عجبم از شما زنا  وقتی ی جا هم قانون برای شماست و ب نفعتونه خودتون استفاده نمیکنید!!!! ح ...

والله خودشون اگه بودن یه قرونشم نمیبخشیدن ....اینجا همیشه توی هرتاپیکی از این اعجوبه  ها میان و نطق میکنن..نفسشون از جای گرم بلند میشه

من در عجبم از شما زنا  وقتی ی جا هم قانون برای شماست و ب نفعتونه خودتون استفاده نمیکنید!!!! ح ...

اره من الان دارم جدامیشم از سن ۱۸تا ۲۱ سالگی یعنی بهترین روزای عمرم هدر رفت بخدا حالا معلوم نیس تاکی طول بکشه بهترین موقعیتارو ازدست دادم افسردگی گرفتم نتونم درس بخونم ازدانشگاه انصراف دادم و...