2737
2739
نامزدی رو گذاشتن که اگه نمیتونه شرشو کم کنه وقتی عروسی میگیری یعنی متعهد میشی 

اخه من عروس یک ماهه بودم کلی جهیزیه خریدیم عروس شدم رفتم خونم بعدش گفت نمیخام گفتم بعد طلاقم روتون نمیخنده ک نخندید خاهرش مرد و خاهر دومش طلاق گرفت با دوتا بچه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهریه هاتون رو تا حدی که بهش نیاز دارید بگیرید ، از خدا خوشبختی بخوایید ببینید خیلی بیشتر از اون مهریه سود میکنید 

الهی هر دختری که هم مهر طلاق به پسر مردم میزنه هم تمام امید و دسترنج سالهای عمر اونو میگیره روز خوش نبینه ، من خانوادم هرگز مشکل مهریه نداشتن عروسمون هم دختر خوبیه خداییش  ولی وقتی فکر میکنم درست نیست آدم مهریه کلان بگیره مردمو بدبخت کنه ، تا حدی که محتاج نشه و دست دراز نکنه کافیه ، مگه معامله است که برم یه سال با پسر مردم بخوابم بعد هم تا آخر عمر حقوق بگیرم ....واقعا که 

2731
برو سرکار دیگه من خودم چهار ساله شاغلم دقیقا از روزی ک طلاق گرفتم اومدم سرکار شوهر دومم با کارم مشکل ...

فعلا دارم مث سگ درس میخونم یه چیزی قبول بشم برم خوابگاه

اگ بچه داری بمون

یه شب ولش کردم رفتم از بس خسته بودم دیگه توان نداشتم تا صبح گریه کردم بعدم خودم برگشتم دعا کن اخلاق شوهرم خوب شه

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2740
مهریه هاتون رو تا حدی که بهش نیاز دارید بگیرید ، از خدا خوشبختی بخوایید ببینید خیلی بیشتر از اون مهر ...

اینجوری حرف نزن شاید این خانمم دلش یه روز به رحم اومد بخشید امیدوارم تو زندگیت هیچ وقت غم نبینی چون نمیتونی درک کنی مردی که زل میزنه تو چشمات و میگه نمیخوامت به اندازه کل عمرت خوردت میکنه

چرا ولش کنم اگ تو رو هم بگیرن راحت طلاقت بدن توام از مهریت نمیگزری اگ مامانت در عرض سه سال پیر شه و ...

منو هم خیلییییی راحت طلاق دادن 

پونصد تا مهرم بود 

بخشیدم 

شوهر. مثل ماه خدا گذاشت تو دامنم ، استخدام شدم ، خونه و ماشین و طلا هم شوهرم هدیه یه جا قلپی گذاشت تو بغلم ... 

حالا تو بشین مهریه بخووووور 

به شوهرتم بده بخوره ، بالاخره هر وی باشه زنش یه چند سال بغل مردم خوابیده باید سودش به اینم برسه ..‌ خوب زنشههههه

منو هم خیلییییی راحت طلاق دادن  پونصد تا مهرم بود  بخشیدم  شوهر. مثل ماه خدا گذاشت ...

تو چرا خارش داری اخه ب تو چه 😂😃.والله پخیل نیستیم استخدامی خونه زندگی داری ب من چه خدا بیشترشو بده

جادویی دعایی چیزی بده ب خوردش 

خودشون خانوادگی اهل جادو هستن یه بار دعای هفت سلا قرانی که موقع سال تحویل میخورن برا سلامتی درست کردم نخورد گفت این آب جادو دوران عقد خونمون چای نبات نمی خورد بعد ازش فهمیدم میگفت من میدونستم نبات اونجا میزارن سر عقد بعد میدن دوماد بخوره براهمین نخوردم از بس خانوادش جادوگرن به همه شک داره

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
خودشون خانوادگی اهل جادو هستن یه بار دعای هفت سلا قرانی که موقع سال تحویل میخورن برا سلامتی درست کرد ...

😂😂😃😃😂😂😃پس ب خوردشم بدی باطل نامه چیزی مینویسن باطل میکنن وروجکا