2733
2734
چرا توافقی جدا شدی ؟؟؟ چیزی ازش نگرفتی ؟؟؟؟

چون همسرمم میخواست که جدا بشیم سر ۱۰ میلیون توافق کردیم البته جهازمم برداشت.۱۲۴ تا سکه مهرم بود.

🙏 یکی همیشه هست که عاشق و مراقب منه 🙏😍🍁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو هم خیلییییی راحت طلاق دادن  پونصد تا مهرم بود  بخشیدم  شوهر. مثل ماه خدا گذاشت ...

حس میکنم ک و ن ت  از اونجایی میسوزه که من دارم سکه میگیرم و تو بخشیدی 😂😃😄چون خیلی واکنش نشون میدی به مسله ای ک به تو مربوط نمیشه همش میگی شوهر دومت بهت طلا داده اگ هم طلا خونه داده وظیفشه چون شوهر دوم منم این کارارو کرده

2731
2740
عجب نامردیه من روزی بخوام برم همشو میفروشم میررم والله یه یخچالم نزدیک ۳۰ تومنه

اره.اشتباه منو نکن.کوتاه نیا.من زندگیمو جا گذاشتمو اومدم.خیلی دلم میسوزه.

🙏 یکی همیشه هست که عاشق و مراقب منه 🙏😍🍁
حس میکنم ک و ن ت  از اونجایی میسوزه که من دارم سکه میگیرم و تو بخشیدی 😂😃😄چون خیلی واکنش نشون ...

بخور نوش جونت کاش من جای تو بودم از شیر مادرم حلال تر کیفش ببر تو بجای ماهم انتقام گرفتی دستت درست هزارتا ماچ

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
اینجوری حرف نزن شاید این خانمم دلش یه روز به رحم اومد بخشید امیدوارم تو زندگیت هیچ وقت غم نبینی چون ...

عزیزم اینا از خود کم بینی انسانهای خفیف و خواره .. به منم گفتن نمبخوامت ، من هفت سال زندگی کردم ، دسترنجم رو بردم تو اون خونه ، هفت سال بعد گفت برووو دوستت ندارم ... 

من باارزشم حتی اگه اون با من این کارو بکنه ، مگه خداست ؟ عوضش یه مرد دیگه جونش در رفت من زنش بشم همه چی هم بهم داد .. 

الان اون پسر هم متنبه شده ، اگه راست میگه ولش کنه ، عزیزم اون چشمش دنبال حقوق تا دم مرگه ، این آدما پست و بی مقدارن ، آدمو خدا باید تنبیه کنه و لاغیر 

عزیزم اینا از خود کم بینی انسانهای خفیف و خواره .. به منم گفتن نمبخوامت ، من هفت سال زندگی کردم ، دس ...

میشه ول کنی این خانومو اون تصمیمشو گرفته و منن بهش حق میدم

حس میکنم ک و ن ت  از اونجایی میسوزه که من دارم سکه میگیرم و تو بخشیدی 😂😃😄چون خیلی واکنش نشون ...

عزیزم وظیفه تو چیه ؟ 

.... دادن ؟ و پولشو گرفتن ؟ 

آدمی که ببخشه هرگز کونش نمیسوزه ، من از این می‌سوزم که داری با آب و تاب میگی و تبلیغ می‌کنی که زنهای دیگه هم این کارو بکنن ، 

تو تاوانش رو خواهی داد 

بد هم خواهی داد 

فعلا شاد باش که دزد نگرفته پادشاهه

روانیه بدبخت .😂😁😃😄

روانی بودن بهتر از فاحشه شرعی بودنه که اسم زن متاهل رو گذاشته رو خودش ... 

حالا بشین حساب کن از این چقدر میگیری 

راستی اون یکی به ماه بود ؟ 

شبی چند ؟

عزیزم وظیفه تو چیه ؟  .... دادن ؟ و پولشو گرفتن ؟  آدمی که ببخشه هرگز کونش نمیسوزه ، من ...

😂😃😄تو حرص نخور واس پوستت ضرر داره .اگ قراره بخاطر گرفتن مهریه تاوان بدم تاوانشم من میدم به تو مربوط نمیشه.همه عقل و شعور دارن هیچ زنی بدون گرفتن مهریه طلاق نمیگیره پس نیازی ب تبلیغ نیس .مهریمم طبق قانون حقمه و از حقم نمیگذرم