2737
2734
باید بفهمه طلاق دادن و با زندگی کسی بازی کردن شوخی نیس من طلاق نمیگرفتم اون طلاقم داده هر کی خربزه خ ...

من میفهممت فدات یه زن  یک هفته که میاد سر زندگیش به همه چی دلبسته میشه میدونم که دوس نداشتی طلاق بگیری حقشه که تاوان بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناراحت نشی ولی بنظرمن خوشی زده زیر دلت. ازین تایپیکا میزنی . کمیم خودخواهی.حیفه زندگیته

خودخواهم که دوبار خیانتشو تحمل کردم والله خدا نکنه حتی یک روزشو تجربه کنی هرروز که بیرونه یا گوشیش مشغوله فکر میکنم با کسی هست

2728
خب توافقی جدا شید .حداقل نصف مهریتو بگیر

میخواد یه قرونم ندم بعدم من بچه دارم نمیخوام ولش کن توان مالی هم ندارم خودم بزرگش کنم تو یه جهنم گیر کردم

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
مهریه از شیر مادرم حلال تره ‌،خدا تو قرآنشم گفته مهریه حقه زنه ،اونم حقشه دختر مردمو طلاق بده حقشو ب ...

چه گناهی کرده طلاقش داده دختر خوب ؟ نتونسته باهاش زندگی کنه ، اونم شکست خورده ، اونم بی آبرو شده ، چرا شما منطق ندارید ؟ مهریه هدیه خوشبختی آدمه نه وسیله انتقام و ارث بابا و حقوق تا آخر عمر ، من از شوهر اولم طلاق گرفتم و گفتم برو آزادت کردم خوشبخت بشی ، شوهر هم کردم هم خونه بهم داد هم ماشین هم طلا هم زندگی ... 

خدا بهتون درد بی درمان میده .. یعنی تو هیچ گناهی نداشتی که طلاق گرفتی ؟ مظلوم بودی خونبها گرفتی ؟

من میفهممت فدات یه زن  یک هفته که میاد سر زندگیش به همه چی دلبسته میشه میدونم که دوس نداشتی طلا ...

من خیلی مزاجم گرمه خیییلییییی اون سرد و یخ بود اما هیچ وقت شاکی نشدم سرم انداختم زندگیم میکردم بعضی وقتام خود ارضایی والله چیکار میکردم اخه بازم طلاقم داد اما خدا عوضش ی شوهر خیلییییی گرم مزاج برام رسوند خخخ

2738
ان شالله به حق این ماه عزیز بخاطر بچت زندگیت روز به روز شیرین تر بشه

ممنون عزیزم ایشالله تو هم هرچی خیرو صلاح برات پیش بیاد 

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
چه گناهی کرده طلاقش داده دختر خوب ؟ نتونسته باهاش زندگی کنه ، اونم شکست خورده ، اونم بی آبرو شده ، چ ...

نامزدی رو گذاشتن که اگه نمیتونه شرشو کم کنه وقتی عروسی میگیری یعنی متعهد میشی