2733
2739
اخه بخاطر دادن سکه ها حتما کونش میسوزه چون تا اخر عمرش باید سکه بده حتی اگ بمیره هم از حقوقش بهم مید ...

تاوانش رو میدی هاااا 

نگید مهریه حلاله ... اینهمه سکه حلال نیست برای چند ماه زندگی .. خدارو خوش نمیاد ولش کن ، البته دیگه بتو مزه داده عمرا ولش کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ضربه و حرفایی که یه دختر موقع طلاق مبخوره اونم زمانی که طرف از سر ندونم کاری اسم مطلقه ...

ادم باید خودش برای خودش مهم باشه نه حرف دیگران.مردم چند روز حرف میزنن یادشون میره این خانمم ازدواج کرده. 

اونو ببخشه خداهم به زندگیش بیشتر برکت میده

2731
ادم باید خودش برای خودش مهم باشه نه حرف دیگران.مردم چند روز حرف میزنن یادشون میره این خانمم ازدواج ک ...

من چون خودمم اگه جای این خانم بودم همین کارو میکردم نمیتونم نظر بدم

تاوانش رو میدی هاااا  نگید مهریه حلاله ... اینهمه سکه حلال نیست برای چند ماه زندگی .. خدارو خو ...

چرا ولش کنم اگ تو رو هم بگیرن راحت طلاقت بدن توام از مهریت نمیگزری اگ مامانت در عرض سه سال پیر شه و هزار جور مریضی بگیره از غصه

تاوانش رو میدی هاااا  نگید مهریه حلاله ... اینهمه سکه حلال نیست برای چند ماه زندگی .. خدارو خو ...

مهریه از شیر مادرم حلال تره ‌،خدا تو قرآنشم گفته مهریه حقه زنه ،اونم حقشه دختر مردمو طلاق بده حقشو بده ،وگرنه حق الناسه

2740

شوهر من یه زمین خوب و مناسب تقریبا هم قیمت مهریه ام داد بنامم کرد ، صد تا هم سکه مهریه دارم ،  ولی دیگه چیزی ندارم و هر وقت از چیزی حرف میزنم میگه تو همه چیزت رو گرفتی ، البته ماشین هم برام خرید یه ماشین مناسب 

مهریت چندتاس ؟؟؟

114تادودونگ که خونه را با حیله گری زد بنام باباش بچه هم دارم به خاطر اون نمیتونم به طلاق فکر کنم دارم داغون میشم دعا کنید یا اخلاق شوهرم خوب شه یا زودتر بمیرم

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
114تادودونگ که خونه را با حیله گری زد بنام باباش بچه هم دارم به خاطر اون نمیتونم به طلاق فکر کنم دار ...

ان شالله به حق این ماه عزیز بخاطر بچت زندگیت روز به روز شیرین تر بشه

2706