2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ازدواج کردی چرا نبخشیدی؟ببخش بزار اونم بره دنبال زندگیش

دقیقا بنظرم داری نامردی می‌کنی ، طلاق که گرفتی الآنم از شوهرت راضی هستی ولش کن بذار دسترنجش مال خودش باشه چرا عمرشو حروم می‌کنی 

توام طلاق میخای مگه

نه جرئت ندارم ولی دلم میخواد خودش طلاقم بده مهریم بده برم برا خودم زندگی کنم خیلی خستم

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
دقیقا بنظرم داری نامردی می‌کنی ، طلاق که گرفتی الآنم از شوهرت راضی هستی ولش کن بذار دسترنجش مال خودش ...

ضربه و حرفایی که یه دختر موقع طلاق مبخوره اونم زمانی که طرف از سر ندونم کاری اسم مطلقه رو روزی روزگاری گذاشته رو این خانوم بنظرم حقشه تا آخر عمر تاوان بده

باهم زندگی میکنیدچه شوهر خوبی من از اولش فکر ندادن بود همه چیزش زده به نام باباش

تو خواستگاری گفت ۷۲تا سکه بذار که بتونم بدم به نظرم مهریه کردنم هست هرچه زودتر باید داد ولی من گفتم ۱۱۴کمتر نمیشه چون خانوادم خیلی بالا میگفتن تازه باهاشون حرفم شده بود و مخالف بودن میگفتن چیزی نداره میخوای باهاش ازدواج کنی 

2706