2737
2739
عنوان

بخاطر عشق به شوهرتون از کدوم اشتباهات خانوادش چشم پوشی کردین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 92 پست
دقیقا اونا فکر میکردن من میترسم و بی زبونم برا همین خواهرش به خودش جرات میداد جلو من تلفن بده به شوه ...

عزیزم صبورباش تامیتونی شوهرتوبکش طرف خودت انشالله بهترینااتفاق بیوفته توزندگیت

پدرم خیلیییی کمک کرد من تو بعضی چیزا دوست نداشتم اون کمک کنه مثلا حتما شوهرم باید خرید عروسی رو خودش ...

خداروشکر خداحفظش کنه. ولی حس خوبیه ادم با کم و کسر شوهر بسازه‌.من کلا خرید عروسی نکردم یه سرویس خیلی ارزون و حلقه فقط اونم بعدازعروسی فروختم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم صبورباش تامیتونی شوهرتوبکش طرف خودت انشالله بهترینااتفاق بیوفته توزندگیت

مرسی عزیزم.شوهر الهی شکر چون همه اتفاقا جلو خودش افتاده همیشه میگه من بخاطر خانواده ام تا ابد شرمندتم.البته الان شوهرمم با هاشون قطع رابطه هست.فقط سالی یکبار عید میبینیمشون

2742
جواب دادن یا ندادن؟ من الان خیلی پشیمونم که جواب ندادم چون بیشتر دردش رو دلم مونده

اینکه شوهرت میگه جوابشونو بده یا درک میکنه رفتار خانواده ش بده.ولی مال من زیر بار نمیره ک رفتارشون بده

خداروشکر خداحفظش کنه. ولی حس خوبیه ادم با کم و کسر شوهر بسازه‌.من کلا خرید عروسی نکردم یه سرویس خیلی ...

منم از خیلی چیزا چشم پوشی کردم  ولی خب بعضی وقتا باید به مردا فشار بیاری تا بیشتر تلاش کنن 😁 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
ای خداااااا.بنظرم تا جایی که امکان داره رابطه ات رو به صفر برسون.منم تصمیم بر همینه یه سلام علیک و خ ...

متاسفانه شوهرم از ایناییه ک عاشق خانوادشه، واسه همینم تو یه ساختمونیم، ولی خودش میگه بهشون رو نده، ولی خب نمیتونم کامل کات کنم دودش میره تو چشم خودم رابطه خودمو  شوهرم داغون میشه،

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
اینکه شوهرت میگه جوابشونو بده یا درک میکنه رفتار خانواده ش بده.ولی مال من زیر بار نمیره ک رفتارشون ب ...

والا از منم خیلی فرق نداشت چون وقتی شوهرم بهشون میگفت چرا به زنم توهین کردین میگفتن به تو چه مگه ما به تو توهین کردیم؟

2738
ای خواهر دلت خوشه ها، ما اگ شانس داشتیم ک اینا خانواده شوهرامون نبودن،. مادر شوهر من یر عقدم سرویس ...

بله دقیقا مثل مال منه خواهر شوهر منم انتظار داره خرجشو داداشش بده 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
بله دقیقا مثل مال منه خواهر شوهر منم انتظار داره خرجشو داداشش بده  

حالا یبار شوهرم ک داشت میومد بهش گفتم رب و تخم مرغمون تموم شده، خرید کرد بعد عادت داره یه سر میزنه اکثر وقتا خونه ننش، 

ننشم اینارو دستش دیده داشته خودشو جر میداده ک پسرم میخاد املت بخورع، 

بعد ک فهمید من غذام چلو گوشته با باقی پلو ضایع شد در حد چییی.

عوضی بعضی روزا ب شوهرم میگه بیا غذا بخور، شوهرمم میگع خانومم غذا گذاشته میرم مبخوریم، 

تو این یکسال و خورده ای شوهرم جز یکی دوبار املت نخوردع، جز ۴ یا ۵ بار غذای نونی نخورذه،

حالا مادر شوهرم فک کرد املت میخورع یجوری جر میداد خودشو انگار شوهرم خونشون چی میخورد، من ک یکبار یه غذای درس حسابی ندیدم، یا بادمجون سرخ کرده بود، یا کدو خورشتی پخته ضده بود، خیلی زحمت میداد ب خودش یه قرمه سبزی ای یا لوبیا پلو چن هفته یکبار درست مبکرد.

ماشالا شوهرم از وقتی عروسی کردیم هیکلش دو برابر شده انقد ک میرسم بهش.

طفلک نامزد ک بودیم بعضی روزا میرف خونه میدید ناهار نیس یا شام نیس واسه خودش نیمرویی املتی چیزی میزد، خواهرای انترشم مبومدن دو لپی میخوردن یا سفارش میدادن بیشتر بزن منم گشنمه، خو لعنتی تو ک گشنت بود چرا درست نکردی چیزی

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
خانواده همسر من به بهانه راه دور فقط تو خواستگاری و شب عروسیمون بودن...و هیچ کاری نکردن حتی متوجه شد ...

بهتر بابا خانواده شوهرو میخوای چیکار هر چی ازشون دورتر باشی و کمتر ببینیشون اعصابت آرومتره

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا یبار شوهرم ک داشت میومد بهش گفتم رب و تخم مرغمون تموم شده، خرید کرد بعد عادت داره یه سر میزنه ا ...

کلا وقتی زن میگیرن عزیز میشن قبلش هیچی نیستن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
متاسفانه شوهرم از ایناییه ک عاشق خانوادشه، واسه همینم تو یه ساختمونیم، ولی خودش میگه بهشون رو نده، و ...

اره متاسفانه ولی کاش جدا زندگی کنین

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
اینم اضافه کنم،  عید بود دیده بودید ک چقد بارون بود،  ما تصمیم مسافرت گرفتیم ، خانوادش ه ...

خوش به حالت اگه شوهر من بود که ننش میگفت نرین عمرا میگفت بریم 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا یبار شوهرم ک داشت میومد بهش گفتم رب و تخم مرغمون تموم شده، خرید کرد بعد عادت داره یه سر میزنه ا ...

همش حرفای دل منه😢😢😢

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2706