2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب دیگه خانوادتن مگه اینکه با جنیفر لوپز وصلت کنین بلکه امریکایی بشین😂

منظورم اینه اصلا به پدری نرفتیم هیچ نسلمون 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

شبیه پدرم اما با توجه به تاپیک بعضی از کاربرها  بزودی شباهت بنده هم یکم مانده تا برسم به هانده🤦😅 نمی‌دونم چرا هیچ نمک و زیبایی تو صورت این بازیگر نمی‌بینم ولی ظاهراً خاطرخواه زیاد داره 🙃

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
بابام کاش شبیه مامانم بودم خواهرام شبیه اونن سفید من شبیه بابامم سبزه 😶

حالا جالبه مادر من بشدت سفید بودن بعد من ظاهری به پدرم شباهت دارم اما پوستم به مادرم بعد اون یکی خواهرام شبیه مادرم اما از ن تیره تر هستن! 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
تک باشی بهتره😂

اخه داداشمم هست 🤣اونم مثل منه

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2706